2737
2734
عنوان

دخترم از دسشویی می ترسه

345 بازدید | 40 پست

۵ سالشه همه ش میگه یکی باشه تنها می ترسه از صدای فن می ترسید گفتم خاموش کن از در بسته می ترسید گفتم گوشه شو باز بذار بازم میگه می ترسم چیکار کنم؟😪

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اقا منم بچه بودم میترسیدم یه حس عجیبی داشتم😂

عذرمیخوام مامانم باهام چندبار اومد داخل چشماشو میبست همش میگفت اینجا چیزی نیست اینجا فقط یه نفر باید باشه حرفاشو یادمه😂میگفت هیچ ادم و جوونوری نباید بیاد تو دستشویی وقتی یع نفر هست اصلا اجازه نداره منم بخاطر تو میام سر این حرکتش اوکی شدم😂

همونجا بمون کارشو بکنه 

آخه تا کی؟ سال بعد میره پیش دبستانی اونجا کی وایسه پیشش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

نگران نباش عزیزم منم تا کلاس پنجم اینا یعنی قبل اینکه پریود بشم با در باز میرفتم دستشویی😂😂😂😂

البته مامانم وایمیساد و روشو اونور میکرد و نمیذاشت تا اونموقعی که من دستشوییم کسی از اون محوطه تردد کنه😂😂😂

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ✨💗
2740
اقا منم بچه بودم میترسیدم یه حس عجیبی داشتم😂 عذرمیخوام مامانم باهام چندبار اومد داخل چشماشو میبست ...

به خدا خیلی بیشتر از اینارو بهش گفتم اما اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در رو باز بزار. وسایل جدید برای دستشویی یخر...شمع و ..

شمع؟ به چه دردی میخوره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه های الان خب دیرتر قانع میشن باید بیشتر حوصله کنی

می ترسم از مدرسه رفتنش قطعا یا نمیره خودشو نگه میداره مریض میشه یا درو باز میذاره دوستاش مسخره ش میکنن که بدتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706