2752
2734

تاپیک قبل توضیح دادم همسرم خواب بود 

حوصلم سر رفته بود رفتم خونه مادرم و برگشتم ( ماشین دارم برای همین خیالم راحت بود ماشین هست ساعت ۱۰ رفتم ۱۲ برگشتم 

دقیقا یه رب قبل از من بیدار شده بود … 

همیشه سعی میکنم وقتی خونه هست من باشم و بیدار بشه 

وقتی نیستم خیلی کلافه میشه تا بیدار میشه صدام میکنه دنبالم هست 

اما این رفتار امروز ش برام عجیب بود که وسایل رو بهم ریخته بود لومدم خونه دیدم عصبیه باهام حرف نمیزنه 

بچها میشه تاپیکمو گزارش کنید لطفااا

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب قبلش بهش میگفتی داری میری خونه مامانت 

من خودمم اینجوریم از خواب ک بیدار میشم شوهرمو صدا میزنم 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

چند سالشه اسی؟

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن

رفت بیرون و اومد 

دیدم جاشو جدا کرد 🙄😂

رفت پزیرایی فکر کنم انتظار داشت برم دنبالش 

بی محلی کردم یه ساعت بعد دیدم برگشت اومد سر تخت 🤒

بغلم کرد 

گذاشتم اروم شد بهش گفتم چرا وسایل حونه رو بهم ریختی ؟؟؟ 

گفت وقتی بیدار شدم کل خونه رو گشتم نبودی بعد پیامت دیدم که رفتی بهم ریختم عصبی شدم 

گفتم بازم دلیل قانع کننده ای نبود

چرا مردا گاهی انقدر بچه میشن

ازت کوچیک تره؟

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
2706