2752
2734
عنوان

دخترم از دسشویی می ترسه

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 40 پست
پسر منم اینجوریه

چند سالشه؟ تلاشی کردید واسه نترسیدنش؟

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
😂😂😂

جدی گفتم من ست بهداشتی دسشوییو عوض کردم انقدر بچه هام شاد شدن بچه ها جزیی نگرن ، باید با شمع و گل و چیزای قشنگ به سرویس برسه اگر چاه بست نداره بذاره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
شمع؟ به چه دردی میخوره؟

من تو دستشویی ام.شمع معطر فانتزی گذاشتم....صدف و سوغاتی قشم که با صدفه گذاشتم...هر بچه ای میاد دستشویی خونه من در نمیاد....همشون ده بار می رن پی پی کنن.مخصوصا خواهر زادم....

2731
جدی گفتم من ست بهداشتی دسشوییو عوض کردم انقدر بچه هام شاد شدن بچه ها جزیی نگرن ، باید با شمع و گل و ...

میشه یه عکسی چیزی بدی اصلا متوجه نمیشم جطوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
می ترسم از مدرسه رفتنش قطعا یا نمیره خودشو نگه میداره مریض میشه یا درو باز میذاره دوستاش مسخره ش میک ...

از یه مشاور کودک به کمک بگیرید خب یا مثلا یه مربی پیش دبستانی چون من دیدم خواهرم سرکلاس اموزش دستشویی رفتن و شستن و بهشون میگفت…

من تو دستشویی ام.شمع معطر فانتزی گذاشتم....صدف و سوغاتی قشم که با صدفه گذاشتم...هر بچه ای میاد دستشو ...

ای جان چه جالب 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی گفتم من ست بهداشتی دسشوییو عوض کردم انقدر بچه هام شاد شدن بچه ها جزیی نگرن ، باید با شمع و گل و ...

دقیقا حیف نمی شه عکس بدم.....کلی شمع مخصوص معطر هست....یا لوازم جا صابونی من فانتزی به شکل کرم و پروانه و گل و بلبل هست.....از قشم و ترکیه هم صدف و دست ساز صدفی به شکل لاک پشت گذاشتم..همه بچه ها و بزرگتر ها می رن میان این دست شویی من شده بهترین جای خونمون

چند سری باهاش برو تا پشت در . بگو من همینجام تا بیای . چند بار کامل وایسا . بعد کم کم دور تر شو به کارات برس هر وقت صدات زد بگو همینجام.  کم کم بیشتر دور شو تا براش عادی بشه و یادش بره . کلا بچه ها هر دوره یه اخلاق خاصی دارن . باید زیاد براشون مهمش نکنی تا خودشونم از سرشون بیفته . 

از یه مشاور کودک به کمک بگیرید خب یا مثلا یه مربی پیش دبستانی چون من دیدم خواهرم سرکلاس اموزش دستشوی ...

عه چه خوب کاش آموزش بدن خوبه ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااای خندم بند نمیاد😂😂😂  فکر کن توالت رو تزئین کنی بچه نترسه😂 مهمون بره تو ببینه تو دستش ...

دلیلش اینه که بچه ندارید ،‌دوران از پوشک گرفتن بچم تمام دستشویی استیکر و ربان بود

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

😂😂😂

واااای 

ولی اگه جلوی ترس بچرو بگیره ایده خوبیه

من یه لحظه دستشویی رو با تزیین تولد و عروسیای دهه ۷۰ ۸۰ تصور کردم 😂

۷سالش🫤آره بابا کلی مشاوره و تمرین کردم،هرچی اصرار کنی بدتره،در و باز بزار روتو برگردون

من الان فقط نگران مدرسه شم وگرنه تو خونه که مشکلی نیست دسشویی وسط خونه ست 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706