2733
2734
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20221 بازدید | 585 پست
من انگشتام علاوه بر کشیده بودن تپلم هست یعنی استخون بندیم ریز نیست همه میگن متوسطه واسه همین انگشتام ...

لوس😛

فکرت رو درست کن.

باور کن فکرت اشکال داره.

به نظرم شبیه مال من باشه. گیریم قشنگ نباشه، متوسطه.

دیگه مطمئنم زشت نیست

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
واقعا میگی؟ من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن ...

وای نه اسی،،تو روی دستات زوم کردی وگرنه هیچکس بهش توجه نمیکنه،بعد هم هیچکس بی عیب نیست،،

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماه گرفتگی و خال هم دارم رو بدنم 

دوستام همیشه میگفتن خال دستتو بسوزون این چیه ولی من خودم خیلی دوسش دارم واسم خیلی خاصه

الان بی افم همش میگه چقد خال دستت خوشگله خیلی خاصه 

حالا اگ ازش متنفر بودم و هی ازش حرف میزدم مطمئنا اونم با خودش فک میکرد چقدر زشته!

همیشه خودتو خاص بدون و دوس داشته باش اینجوری دیگرانم عاشقت میشن

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
منم تقریبا دستام بزرگه ولی پاهام خیلی بزرگه کفش شماره ۴۰ می‌گیرم. نه اصلا مشکلی ندارن همسرم باهام فق ...

وقتی بهت میگه پاهات بزرگه تو چی میگی؟

من شماره پام 39 بزرگه؟؟؟ 

39 که بد نیست عزیزم من  40 و بالاتر هم دیدم دست خانم اندازه دست شوهرش هم دیدم مشکل هم نداشتن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

مگه میخواد با دستت ازدواج کنه؟

دست و پاهای منم خیلی کشیده و لاغره و همیشه اینجور بوده و حتی از وقتی به دنیا اومده بودم

کسی هم مسخره ات کرد اهمیت نده(البته اگرم خواستی یکی بزن تو دهنش)

منم بهم گفتن 

همه مثل هم نیستن و خدا هرکسی رو یجور افریده

تو خودت رو دوست داشته باش و اعتماد به نفس داشته باش

دیگه کسی جرئت نمیکنه مسخره ات کنه

لا اقة لنا.

عزیزم شاید خودت اینجوری فکر میکنی،همیشه ی عده ادم هستن ک از ی جای ادم ایراد بگیرن  

عکس دستتو بفرس ما بهت میگیم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

عب نداره منم تاحالا دستیو که به اندازه ی دست من کوچیک باشه ندیدم .حتی دخترای نوجوون دستشون از من بزرگتره اینقد کوچیکو لاغرو رنگ پریدس که بابام بهش میگه پای مرغ.ولی من دوسشون دارم .توام خودتو دوست داشته باش

دستای منم کشیدست اما از اطرافیان شنیدم که دست ظریف و کشیده خیلی زیباست و خودمم این نظرو دارم هر انگش ...

اخه من دستام سیاهم هست مشکلم اینم هست نمیدونم دکتر پوست خوبش میکنه یا نه