2410
2553
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 19991 بازدید | 585 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دست کشیده ک قشنگه . میشه عکسشو بدی . من دستام تپلو سفیده .خواهر شوهرم خیلی میگه دستات خشگله خخخخخ ام ...

عکس خجالت میکشم هیچوقت از دستام عکس نمیگیرم هیچ تو عکسا هم پنهونش میکنم لاک هم نمیزنم که زشت تر نشه

ولی خوشبحالت قدر دستاتو بدون😢😓

منم تقریبا دستام بزرگه ولی پاهام خیلی بزرگه کفش شماره ۴۰ می‌گیرم. نه اصلا مشکلی ندارن همسرم باهام فقط بعضی وقتا میگه پاهات بزرگه

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
2456

دستای منم کشیدست اما از اطرافیان شنیدم که دست ظریف و کشیده خیلی زیباست و خودمم این نظرو دارم هر انگشتری هر دستبندی بندازی بهت میاد خودتک با این سوالات جزئی درگیر نکن

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 

من دستام ثپله پسرم سیزده سالشه دستاش اندازه ی منه بیا دستامون رو قاطی کنیم بکوبیم ازشون دو تا دست نرمال در بیاریم دست من اینه

حالا عکس دست خودت رو بفرست دوستم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
وای خیلیا اینکارو میکنن نمیشه این حرفو زد

هرکی گف بگو من ک راضیم خیلیم نرماله

تنها کسی ک تا اخر باهاته همین دست و پاهاته 

همه اعضای بدنت واسه تو تلاش میکنن بعد تو دوسشون نداری؟ 

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
2714

توام مثل هزاران نفر دیگه ی اینجا فک میکنن زشتن یا عیب و ایراد دارن مطمئنم داری زیادی بزرگش میکنی

عکس بذار مطمئن باش پشیمون نمیشی چون قطعا دیگران تورو جور دیگه ای میبینن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
منم دست و پام کمی زمخته ولی برام مهم نیست هرکی یجوره دیگه همه انسانیم باید خودمونو دوس داشته باشیم ...

کسی به تو چیزی گفته تاحالا؟ 

چجوری جواب میدی

من تاحالا 6.7 نفر مسخرم کردن هیچ جوابی ندادم 

خودت رو ی چیزی زوم نکنی مطمئن باش در نود درصد موارد همسرت اصلااااا متوجه نمیشه  دیدم ک میگم&nb ...

اره آفرین

اسی حالا زرتی ب پسره نگی دستام چطوره شاید واقعا متوجه نشه

بعضی ایرادها البته مال شما ک ایراد نیست ولی تا خودمون نگیم ممکنه طرف مقابل متوجه نشه

من دستام ثپله پسرم سیزده سالشه دستاش اندازه ی منه بیا دستامون رو قاطی کنیم بکوبیم ازشون دو تا دست نر ...

دستات مثل دخترای 16سالس نه دستی که کار کرده و بچه داری

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
خودت رو ی چیزی زوم نکنی مطمئن باش در نود درصد موارد همسرت اصلااااا متوجه نمیشه  دیدم ک میگم&nb ...

واقعا میگی؟

من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن یا زندگی سخت داشتن ترجیح میدم اما گفتم اینجوری غرورم خورد میشه😓

2706