2733
2734
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20106 بازدید | 585 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس خجالت میکشم هیچوقت از دستام عکس نمیگیرم هیچ تو عکسا هم پنهونش میکنم لاک هم نمیزنم که زشت تر نشه ...

نگو عزیز من اعتماد ب نفس داشته باش. شاید خودت اینجوری فکر میکنی . خیلی ها دستای کشیده دارن من خودم خوشم میاد ناخن کشیده دست کشیده ‌

من دستام کشیده است  خیلی هم قشنگه. کوتوله و پهن نیست. زنونه است و شوهرمم خیلی خوشش میاد. اص ...

من انگشتام علاوه بر کشیده بودن تپلم هست یعنی استخون بندیم ریز نیست همه میگن متوسطه واسه همین انگشتام نازک نشده

اما از شکلشون متنفرم از 13.14 سالگی روش حساس شدم و همیشه شکنجه روحی میدم خودمو

2728
دستات مثل دخترای 16سالس نه دستی که کار کرده و بچه داری

من 32 سالمه 3تا وروجکم دارم همیشه هم در حال بشور و بسابم اما خب دستام خوب موندن دیگه پوست کلفتن😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

منم دست هام بزرگه تو خانوما فکر نکنم به بزرگی دست من کسی باشه😁 چه اهمیتی داره دختر خوب. احتمالا قدت هم بلنده که دستات کشیده ست. بریز دور این ایده آل های ذهنیتو. ما همینیم که هستیم خیلی هم خوبیم والسلام 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
واقعا میگی؟ من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن ...

اوهوم 

مطمئن باش 

دراکثر موارد اینطور 

مردا مثل زنا نیستن اصلا فیل تر مغزشون فرق داره

2738

دست منم همین جوریه ولی دلیل نمیشه مسخره ام کنن

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍
کسی به تو چیزی گفته تاحالا؟  چجوری جواب میدی من تاحالا 6.7 نفر مسخرم کردن هیچ جوابی ندادم&nbs ...

اره من بچه بودم دندونام خیلی زشت بود همه مسخره میکردن ولی من اصلا مهم نبود واسم میخندیدم! بعد ک بزرگ شدم خیلی خوب شدن همه الان میگن دندونات چقد خوشگله

پاهامم زمخته یکم ولی همیشه لاک میزنم و دوسش دارم خواهرم همیشه میگه پاگنده منم میخندم میگم خیلیم خوبه

حتی استرچ مارکای رو بدنمم دوس دارم جای زخمای بدنمم خیلی دوس دارم و اصلا اذیتم نمیکنه همه جوره عاشق خودمم واسه همین هرجا میرم دیگران و دور و بریام جذبم میشن و دوس دارن باهام ارتباط برقرار کنن

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
دختر جان از فکر ظاهرت بیا بیرون خیلیا صدتا مشکل دارن اما چیزی دارم که تو نداری و اون "اعتماااااد به ...

خب این آقا تقریبا همه ظاهرش معمولیه منم معمولیه بقیه جاهام مثلا همیشه بهم میگن خوشتیپ ام اما دستام و گاهی هم پاهام رو مخمه میترسم روز عقد بخواد عکاس با دستامون عکس بگیره زشت باشه

خب عکس بده مگ چیه ادم اینقد بی اعتماد ب نفس. حتما خانم نیستی این تایپبک هم زدی بچه ها عکس دستاشون بذ ...

وایی نگو من عکس دستمو گذاشتم😱😱😱😱

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
ببین کسی که بخواد مسخره کنه از هرچیزی استفاده میکنه که طرفشو مسخره کنه اینقدر استرس نداشته باش اگه ...

خجالت میکشم بگم بهش

یا میترسم بگم بعدا بگه اونموقع چیزی نگفتم ولی واقعا از دستات خوشم نمیاد

2706