2737
2734
عنوان

قطع رابطه با خانواده همسر

590 بازدید | 64 پست

سلام بچه ها ما قبل از عروسیم توافق کرده بودیم که پدرشوهرم به ما خونه بدن توش بشینیم و گفتن که خیالمون راحت باشه از این بابت. حالا از وقتی که شنیدن من خانوادم کمک کردن و خونه خریدم ، بعد از اساس کشی ما خونه را از همسرم گرفتن. من پیش خودم گفتم اگر جابجا بشیم بریم تو خونه من حداقل همسرم میتونه اجاره اونجایی که نشستیم رو بگیره ولی بلافاصله تا ما پا شدیم کلید خونه رو گرفتن و فروختن برای خودشون یک خونه بزرگتر 

گرفتن. اینم بگم که الان 5 تا آپارتمان تو تهران و پردیس دارن ولی مادرشوهرم اجازه نمیده پدر شوهرم کمکی به ما بکنه. فکر اینم نمیکنه که من همه سرمایه ام + کمک خانوادم رو گذاشتم خونه خریدم. همه جا هم به فامیل میگه خودش دوست داشت مستقل بشه  برا همین رفتن خونه خودشون.به نظر شما من نباید با این خانواده قطع رابطه کنم؟ خیلی دارم خودم رو میخورم و همسرم هم همینطور دیگه کاری بهشون نداره. من میگم تو بهشون سر بزن ولی از من نخواه که ببینمشون. نظرتون چیه؟

نه😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این مهم نیست ک تو قطع رابطه میکنی یا ن 

من قطع رابطه کردم با خانواده شوهرم ب خاطر رفتارهای خیلی زشتشون و حتی شوهرم هم قطع رابطه گفت میکنم ولی چون شوهرم بچه نه نست و اهر و اولش رو بگیری پیش خانوادشه رفت منو ادم بده کرد و رفت پیش خانوادش و دیدشون و رفت پیششون بدون اینکه من بفهمم

2740

عزیزم مال داره اختیار داره دلش نخواسته اجاره ی خونه شو شما بخوری 

طرف خودش سر و بر گنده نشسته اونوقت از الان به پسرش ارثشو بده 

چه خیال باطلی 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

خا میخواستی خونه خودتون رو بدین اجاره همون خونه پدر شوهرت میشستی خودت نخواستی والا 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

خانمی این کار خانواده همسر شما مبنی بر گرفتن خونشون یه طرف قضیه هست 

و این منم منم شما واسه خونه که همش میفرمایید خونه من 

سرمایه من 

یهو طرف قضیه که زیاد هم جالب نیست 

ما هم رو جهاز خونه آوردیم ولی دیگه شد خونه دوتامون 

نه فقط سرمایه من

خواهش میکنم ادبیاتت رو درست کن تا همه جور حق با شما باشه 

میرفتید تو خونه اونا و صداشم درنمیوردید که خونوادتون بهتون خونه دادن

آخه جای خونه از محل کارمون خیلی دور بود گفتیم میریم یکجا نزدیک تر عوضش اجاره اونجا رو جای نشستن میدن به ما