2737
2739
عنوان

قطع رابطه با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 64 پست
یه مدت می نشستی بعد می گفتی طلاهام رو فروختم و هزار تا وام گرفتیم اینو خریدیم....روراست نباید بود

والا من اصلا فکر نمیکردم اینا این مدلی باشن. من از اول صادق بودم همه چی رو راستش رو میگفتم ولی الان میبینم اشتباه کردم فقط باعث شدم اینا خوش خوشانشون بشه . هیچ مشکلی هم ندارن دو تا بازنشسته با کلی سرمایه. حتی زنگ نمیزنن به شوهرم بپرسن حالت خوبه مشکلی نداری. فقط به فکر زندگی خودشون هستند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من اصلا فکر نمیکردم اینا این مدلی باشن. من از اول صادق بودم همه چی رو راستش رو میگفتم ولی الان ...

درکت می کنم 

ادم پول درمیاره بچه هاش تو رفاه باشن

این جور خاتواده ها رو درک نمی کنم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
منظورشون این بوده خونه رو بپن شما بشینین تا اجاره ندین و اواره نشین نه اینکه مال خودتون باشه و اجار ...

مگه استارتر میگه خونه رو به اسمش کنن

میگه می زاشتن بده اجاره کمک خرجشون بشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728
وای چه پر توقعی خونه رو دادن که بشینی ، ندادن که برای خودتون باشه

عزیزم من پرتوقع نیستم. از قدیم گفتن تامین مسکن بر عهده مرد و خانوادش هست. وقتی یک قولی دادن تو خواستگاری مشکل مالی هم ندارن نباید به پسرشون کمک کنند تو این شرایط بد جامعه؟ چرا پس گفتن که مشکل مسکن نخواهید داشت. مثل اینکه من بگم خانواده من جهیزیه میدن بعد موقع عروسی بپیچونم... نمیشه که حرفتون منطقی نیست.

پرتوقعي عزيزم 

خونه رو داده بشينيد چون خونه نداشتيد 

حالا ديگه ميخواد مثل سابق از خونه اش استفاده كنه 

اگه الانم اون خونه رو بده دست شما كه به قول خودت از كرايه اش استفاده كنيد مثل اينه كه قبل مرگش يه كمي از سهم ارث اين پسرشون رو بهش دادن ، ممكنه صداي بقيه بچه هاش دربياد 

درکت می کنم  ادم پول درمیاره بچه هاش تو رفاه باشن این جور خاتواده ها رو درک نمی کنم

به خدا شما درک میکنی من چی میگم . اگر فقط من ناراحت بودم یک چیزی خود همسرم هم مشکل داره باهاشون از دستشون ناراحته...

عزیزم من پرتوقع نیستم. از قدیم گفتن تامین مسکن بر عهده مرد و خانوادش هست. وقتی یک قولی دادن تو خواست ...

تامین مسکن بعهده شوهرتون هست ، نه خانوادش

اگه اونا قبول کردن مسکن شما رو تامین کنن ، از لطف و محبتشون بوده ، دادن که بشینید ، نبخشیدن به شما

وقتی شما از اونجا پا شدی ، یعنی نیازی نداشتی ، اونام از خدا خواسته برداشتن فروختن

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2740
پرتوقعي عزيزم  خونه رو داده بشينيد چون خونه نداشتيد  حالا ديگه ميخواد مثل سابق از خونه ا ...

به نظر من که کسی که ۵ تا خونه داره مونده همچین خونه ای نیست‌

اسنارتر پرتوقع نیست

منطقی نگاه کنیم  حق با استارتره

مگه ادم می خواد پولاشو با خودش تو گور ببره

همچین ادم هایی بمیرن بچه هاشون به جای ناراحتی خوشحالن که بهشون ارث رسیده

هر كي حرفتو تاييد ميكنه دركت ميكنه فقط ؟

من خودم با خانواده شوهوم سالهاست قطع رابطه ام ، ولي از من به تو نصيحت نكن اينكار رو ، نزار دلت پر كينه بشه 

شوهر من از خودم بيشتر شاكي بود ازشون و مشتاق قطع رابطه ، ولي الان من مقصر تمام اين دلتنگي هاش هستم از چشمش افتادم بدي هاش اونا رو فراموش كرده و اينكه من دلم پر كينه است و نميتونم ببخشمشون

پس من اين وسط ضرر كردم و ميكنم 

اگه به گذشته برميگشتم فقط روابطم رو محدود ميكردم نه قطع كامل تازه مشكل ما مالي نبود 

به خدا شما درک میکنی من چی میگم . اگر فقط من ناراحت بودم یک چیزی خود همسرم هم مشکل داره باهاشون از د ...

منم از این موردها تو فامیل داشتم

والا پدره مرد 

پسره خوشحال شد 

از بس باباش گدا بود وقت زنده بودن

پرتوقعي عزيزم  خونه رو داده بشينيد چون خونه نداشتيد  حالا ديگه ميخواد مثل سابق از خونه ا ...

عزیزم همسرم تک بچس. بعدش اینکه به این فکر نمیکنه که قول داده و همسرم بیکاره و ... پس برای چی من ازدواج کردم؟ فقط خانواده من زجر بکشن؟ همش به فکر ما باشن ولی اونا هیچی ... چرا باید خانواده من هم به فکر من باشن هم به فکر برادرم؟ ولی اونا به فکر تک فرزندشون هم نیستند.

عزیزم همسرم تک بچس. بعدش اینکه به این فکر نمیکنه که قول داده و همسرم بیکاره و ... پس برای چی من ازدو ...

مطمئنی بچه خودشونه🙄🙄🙄

منم از این موردها تو فامیل داشتم والا پدره مرد  پسره خوشحال شد  از بس باباش گدا بود وقت ...

من که برام زنده یا مردشون دیگه فرقی نداره ولی میترسم همسرم هم همینطوری بشه ... یا این که اگه بچه دار شدیم اونم اخلاقاش مثل اینا بشه. چون از الان میگه که خانواده من داشتن و دریغ کردن . منم برا بچم همینم...