2733
2739
عنوان

قطع رابطه با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 64 پست
ما اخیرا از ی نفر خونه خریدیم که عین شرایط شما بود یعنی خونه مال مادرشوهره بود ولی داده بود موقع ازد ...

میدونم اونا هم چی کشیدن عین وضعیت خود ماست. مخصوصا وقتی مادر شوهر حرف اول و آخر رو تو خونه بزنه و نخواد عروسش و پسرش زندگی خوبی داشته باشن.

حرف شما خیلی غیر منطقیه  اونا الان پیرن بخوان لذت بررن هم پول دارن لذت ببرن ادم دلش به خوشی ب ...

دقیقا میخوام بگم اینجور آدما هم برا خوشی خودشون خوب خرج نمیکنند همش تا آخر عمر دنبال پول جمع کردن و پز دادن هستن که چی بگن خونم شد 200 متر شد 300 متر خب که چی؟ همین الانم وضعیت رفت و آمدشون با فامیلاشون هم اصلا خوب نیست همه با هم قطع رابطن .چون اونا هم میدونن اینا چه مدلین. آدم تنگ نظر و حسود همیشه همینطوری میمونه وقتی میگه ما سختی کشیدیم شما هم سختی بکش. یا شاد نباش چون من نبودم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسودن.....در هر صورت بی سیاستی کردید...اول می شناختیشون بعد باهاشون صمیمی میشدی

بله عزیزم اشتباه کردم . الانم دارم چوبش رو میخورم. ولی ناامید نمیشم ایشالله هر چی خدا بخواد خودش میدونه که کی چیکار کرده چیکار نکرده... فقط اینو میدونم منم دیگه آدم گذشته نمیشم و با هر آدمی مثل خودش برخورد میکنم دیگه رحم هم ندارم...

2731
بله عزیزم اشتباه کردم . الانم دارم چوبش رو میخورم. ولی ناامید نمیشم ایشالله هر چی خدا بخواد خودش مید ...

واقعاااا حیف که آدما رو دیر می شناسیم...رفت و آمد کن چون اگه شوهرت رو تنها بزاری بره اون جا کم کم می کشن سمت خودشون...