2733
2734
عنوان

قطع رابطه با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 64 پست

فکر میکنم دیگه خیلی پر توقعی.گفتن خونه میدیم بشینین و دادن.دیگه قرار نیست کلا مال شمادباشه که هروقتم خواستین اجاره بدین.ولی بازم اگه براتون مهم بود باید همونجا مینشستین و خونه خودتونو اجاره میدادین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از زیر منت اونا دراومدی دیگه چرا خودخوری میکنین بعدشم اون ارث و میراث مال بچه هاشه اخرش. خونه دادن ...

عزیزم منم نمیخوام زیر بار منت کسی باشم ولی همش احساس میکنم من دارم بار زندگی رو به دوش میکشم و وظیفه من نیست تمام دارو ندارم رو گذاشتم برا خونه تازه خانوادم هم پول گذاشتن بعد اینا دارن با راحتی زندگی خودشون رو می کنند حتی به این فکر نمیکنند پسرشون بیکار شده یک کمکی بهش کنند. فقط به فکر خودشون هستند. واقعا این خودخوری نداره از نظر شما؟

2728

اشتباه کردی هیچ وقت نباید به همچین آدمایی گفت چی دارین...همونجا میشستی و خونه که خودت خریده بودی میدادی اجاره، حالا از محل کارتم دور باشه بهتر از این بود که خونه رو از دست بدی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
خانمی این کار خانواده همسر شما مبنی بر گرفتن خونشون یه طرف قضیه هست  و این منم منم شما واسه خو ...

عزیزم اینجا که دارم برا شما توضیح میدم میگم من مگرنه جلو بقیه همیشه گفتم ما و اینطور که شما میگی نیست. من خیلی برا زندگیم مایه میذارم هیچ وقت هم با شوهرم من من ندارم فقط با خانوادش این مدلیم. چون اونا هم همش خونه من مال من میکنند. یعنی همه چیزشون رو جدا از هم میدونن

لطف کردن خونه دادن پسرشون بشینه.حالام ک خونه خریده و رفته خواستن بفروشن!!! چرا این وسط میخوای مادر پسرو از هم جدا کنی و بجون هم بندازی!! زمین گرده بچه دار بشی سرت میاد !!

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن
عزیزم منم نمیخوام زیر بار منت کسی باشم ولی همش احساس میکنم من دارم بار زندگی رو به دوش میکشم و وظیفه ...

همسرتون فعلا بیکاره انشاالله اوضاعش خوب میشه...خواهشااا اینجوری نگو بار زندگی به دوش میکشی...زندگی هردوتوته دیگه...فرض کن یه چند مدت هم شما بیشتر کار کنی تا کار پیدا کنه مطمین باش مرد دوست نداره زیر منت زنش باشه...از خانواده شوهرتم توقع نداشته باش معمولا همین جوری ان کم کسی پیدا میشه کمک حال باشه و درک بکنه

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2740
اشتباه کردی هیچ وقت نباید به همچین آدمایی گفت چی دارین...همونجا میشستی و خونه که خودت خریده بودی مید ...

اون موقع عقل الان رو نداشتم بعد همون موقع هم که نشسته بودیم منت میذاشتن من گفتم اگر از اونجا پا شیم و اجاره بگیریم دیگه نمیتونن به اون صورت منتی بذارن.

لطف کردن خونه دادن پسرشون بشینه.حالام ک خونه خریده و رفته خواستن بفروشن!!! چرا این وسط میخوای مادر پ ...

عزیزم من مادر پسر رو به جون هم ننداختم فقط گفتم من دیگه نمیخوام باهاشون رفت و آمدی داشته باشم. گفتم تو به خانوادت سر بزن. ببخشید لطف کردن که خودشون قبل ازدواج تو خواستگاری قول دادن و اینکه مگه من جهاز نبردم؟ یعنی من هم لطف کردم. به هرحال هر کسی باید به قولی که میده و حرفی که میزنه پایبند باشه. حتی طلا و سرویس عروسی هم دریغ کردن همش رو همسرم خودش خرید و طفلکی بار اونا رو به دوش کشید.

عزیزم مال داره اختیار داره دلش نخواسته اجاره ی خونه شو شما بخوری  طرف خودش سر و بر گنده نشسته ...

اولا چطور تو نی نی سایت هر کی بچه میاره 

میگن نیارید وقتی پول ندارید

چطور می خواین خرجشو بدید

الانم همینه اینا اگه نداشتن چرا پسر داماد کردن

همون قدر که پدر و مادر مریض میشن‌میگن وظیفه پسره کمک کنه

اینجا هم وظیفه پدره 

اگه نداشت یه چیزی 

وقتی داره و کمک نمی کنه 

می خواد برای کی

مال و که ادم با خودش اون دنیا نمی بره

همین دنیا باید داد بچه هات لذتشو ببرن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
لطف کردن خونه دادن پسرشون بشینه.حالام ک خونه خریده و رفته خواستن بفروشن!!! چرا این وسط میخوای مادر پ ...

یه چیزی هست به عنوان وجدان

بچشهه غریبه نیست که 

وقتی استارتر میگه تو فشاره

به نظرم کم لطفیه خونرو فروختن 

یه حور لجبازیه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اولا چطور تو نی نی سایت هر کی بچه میاره  میگن نیارید وقتی پول ندارید چطور می خواین خرجشو بدید ...

دقیقا منم همینه نظرم. مادر شوهرم چند بار به ما گفت که باید مراقب ما باشید اگر میخواید بعد از مرگمون چیزی بهتون برسه. آخه این حرفه؟ به قرآن اصلا قبل از ازدواجم فکر نمیکردم کسی به خاطر پول و ارث بخواد مراقب مادر پدرش باشه و این کارا باید دلی باشه. الان میبینم تمام فکر و دیدگاه اینا فقط پوله. 

منظورشون این بوده خونه رو بپن شما بشینین تا اجاره ندین و اواره نشین

نه اینکه مال خودتون باشه و اجارشو بخورین

اونا الان زنده ان نمردن که مالشونو به شما ببخشن

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن