2733
2734
عنوان

به شوهرم شک دارم کمکم کنید دارم اذیت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 132 پست
ای بابا فکر کردم سنش کمه خجالتم نمیکشه سنتی ازدواج کردین؟ رابطه زناشوییتون چطوره اخه مردا روانی می ...

اره سنتی ازدواج کردیم رابطمون خوبه اونموقع هم ک بهم خیانت کردم رابطمون خوب بود رفتارش یکم تغییر کرده بود از لحاظ مالی و خورد و خوراکم هیچی برام کم نمیزاره ولی نمیدونم اینکاراش دیگه برا چیه 

چقدر گفتیم نه فلانی اینجوری نیست و فلانی چقدر همونجوری بود   
اره سنتی ازدواج کردیم رابطمون خوبه اونموقع هم ک بهم خیانت کردم رابطمون خوب بود رفتارش یکم تغییر کرده ...

مریضه پس 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر چقد شبیه منی منم مشکلاتمو به هیچکس نمیگم

همیشه هم حق با منه شکام درسته ولی فقط نمیتونم ثابت کنم ازینکه مجبورم خودمو بزنم ن ندونستن ناراحتم ازینکه اون فکر میکنه چقد زرنگه و من ساده از کاراش سر در نمیارم ناراحتم

2728
اره سنتی ازدواج کردیم رابطمون خوبه اونموقع هم ک بهم خیانت کردم رابطمون خوب بود رفتارش یکم تغییر کرده ...

میدونی چرااول بستگی به ذات انسان داره اماقبول کن زن بدکاره زیاده یعنی واقعاریخته ازاین زنای افتضاح من خودم شخصاالان چندنفرومیشناسم افتضاحاحتی شوهردارن نمیدونم اون شوهراروچیکارمیکنن هیچی نمیگن فقط یکیشون طلاقش دادبابچه های بزرگ مثلاپسرش ۱۴سالش بودالان ۱۶یا۱۷هست

نه نمیفهمه شوهر من خودش تو کار موبایل و تعمیرات موبایله منم دقیقا یکسال پیش به شوهرم شک کردم همین بر ...

کاش به منم یاد بدی فقط برای اینکه این شک لعنتی ک چندساله باهامه و نمیتونم ثابت کنم عذابم میده بر طرف شه گاهی نمیتونم حرفامو ثابت کنم واقعا فک میکنم شاید من مریضم و چیزی نیست و الکی شکاک و بد دل شدم

ینی چی ینی مشکلی داره باید بریم دکتری چیزی ؟؟؟

من همسرم میاد از دوستاش تعریف میکنه ک چکار میکنن 

میگه  مثلا یکیشون مثل روانیا هر زنی میاد میگه من میدونم چند کیلوعه پوست بدنش چ رنگیه هی زنارو ارزیابی میکنه هرکیم کوچکترین نخی بده سریع باهاش دوست میشه و وارد رابطه انقدم زنش خوشگله بابا اگ تو کمبود داری با ی نفر باش چادری و غیر چادریم براشنداره همرو با چشم هیزی نگاه میکنه شوهرم میگه احساس میکنم دیگه مریض روانیه مگه میشه تااین حد 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
استارتر چقد شبیه منی منم مشکلاتمو به هیچکس نمیگم همیشه هم حق با منه شکام درسته ولی فقط نمیتونم ثابت ...

اره یه چیزی هم ک بهش میگفتم میگفت اگه راس میگی مدرک بیار چرا مدرک نمیاری 

2740
میدونی چرااول بستگی به ذات انسان داره اماقبول کن زن بدکاره زیاده یعنی واقعاریخته ازاین زنای افتضاح م ...

اگه این دوستمم بینی ک بهم خیانت کرده یه تار موهاش پیدا نیست همشم تسبیح دستشه داره ذکر میگه با ظهار سازیش فقط آیفه مادر شوهر و شوهرشو گوش میزنه خاک بر سر 

استارتر چقد شبیه منی منم مشکلاتمو به هیچکس نمیگم همیشه هم حق با منه شکام درسته ولی فقط نمیتونم ثابت ...

اهمیت نده اگه میتونی ذهنتودرگیرچیزدیگه کن هنری چیزی کلاولش کن بحث زرنگی نیس متاسفانه مرغ همسایه برامرداغازه ادم خراب بخوادکاری که می خوادبکنه رومیکنه فقط فکرنکن کاش ادماهروقت دلشون می خواست فراموشی میگرفتن

من همسرم میاد از دوستاش تعریف میکنه ک چکار میکنن  میگه  مثلا یکیشون مثل روانیا هر زنی میا ...

وای اینار و میگی لرز بر برنم افتاد شوهر منم زیاد تو حساب همه چیز هست مثلا با همکارش رفتیم بیرون میگه چقدر زنش چاق شده زیاد این جوری گفته درباره بعضی زن ها ینی مشکل داره ک اینجوری میگه تقریبا مثل همین مردیه ک شما میگی 

اهمیت نده اگه میتونی ذهنتودرگیرچیزدیگه کن هنری چیزی کلاولش کن بحث زرنگی نیس متاسفانه مرغ همسایه برام ...

ولی نمیشه یه عمر سرمون بزاریم پایین بهش فکر نکنیم اونا هر کار دوسدارن انجام بدن اخرش باید جلوشون از یه جایی گرفت تا گندشو بدتر درنیاوردن راست میگی زن کثیفم زیاد شده خیلی قبلا مردا زیاد بود ولی الان خانمهام بدترن

اگه این دوستمم بینی ک بهم خیانت کرده یه تار موهاش پیدا نیست همشم تسبیح دستشه داره ذکر میگه با ظهار س ...

میدونم خواهرخودمم دیدم هستن چیکارکنی خودتم که بکشی بخوادکاری بکنه می کنه فقط مواظب باش نمیدونم چرااین مرداحیفشون به این زندگیانمیادواقعامثلا۱۰یا۲۰سال زندگی رومیفروشن به یه زن خراب جای خودمون طلاق گرفتن همه میگفتن بعدده سال این مرده کی دوباره دومادشه کی یه زندگی دیگه بسازه واقعابعضیالیاقت ندارن

2706