2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مجبوری باهاش بمونی  دیگه باید بی خیال باشی  پیشش باش ولی دیگه تمرکزتان رو بزار رو بچ ...

اگه دوباره خیانت کنه که مجبورم برم

اما .سخته تصور کنی مرده وباش حرف بزنی بخندی جایی بری ٫خواستم ببینم بقیه توی این شرایط چه می کنن

2742

پول بگیر ازش زیاد طلا بخر ذخیره کن 

با بچه هات برو کافه 

شوهرت رو شبیه کیف پول ببین فقط 

باشگاه برو کتابخوته برو

سعی کن در طول روز اینقدر برنامه بریزی شب ساعت ۱۰ شب از خستگی خوابت ببره 

وقتیم خونه ای کلی فیلم و انیمه بشین ببین تو اتاق با بچه هات خلاصه یه جوری برنامه بریز کمتر ببیتیش 

اصلا هم حالش بد شد حالشو نپرس 

ولی پیش بچه هات بروز نده که رابطتون خرابه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
پول بگیر ازش زیاد طلا بخر ذخیره کن  با بچه هات برو کافه  شوهرت رو شبیه کیف پول ببین فقط& ...

یعنی اینجوری ارامش میگیرم ؟

چون خیانتش هرچن وقت یه بار حال مو بد میکرد ونمی تونسم بفراموشم 

خیلی اذیتم درکل 

یعنی اینجوری ارامش میگیرم ؟ چون خیانتش هرچن وقت یه بار حال مو بد میکرد ونمی تونسم بفراموشم  & ...

ببین شما باید بازم منتظر خیانت مجددش باشی 

ببخشید ناراحتت میکنم ولی الان آمادگیشو داشته باشی بهتره که باز از همون سوراخ نیش بخوری 

شما فقط هدف زندگیتو بزار رو بچه هات و خودت 

اینقدر پیشرفت کن که هر غلطی بعدا کرد برات مثل نیش پشه بی ارزش باشه 

...شما فقط حال خودتو خوب کن 

شما در مقابل کسی که خط قرمز رو رد کرده مسیول نیستی  که حالش خوبه یا بد مریضه یا سالمه فقط تا جایی پیگیرش باش که بچه هات آسیب نبینن بعدش فکر کن فقط یه همخونست 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
وقتی فک میکنی ب خیانتش خیلی عذاب میکشی کسی تجربه دراین زمینه داره ؟

من خیانت ندیدم ولی کلاهبرداری و دروغ دیدم و میخوام جدا بشم 

من بچه ندارم خداروشکر ولی از نظر من ممکنه دوستان با من مخالف باشن یا بگن چقد سنگدلی ولی بفکر خودت باش یا مهریه تو ببخش حضانت بچه رو بگیر یا مهریه تو بگیر با مشاوره وکیل حضانت بچه هم بگیر (حتما وکیل بگیر)

2740
یعنی اینجوری ارامش میگیرم ؟ چون خیانتش هرچن وقت یه بار حال مو بد میکرد ونمی تونسم بفراموشم  & ...

سخته ب یکی اعتماد کنی، محبت کنی و..‌ بعد اینجوری سرت بیاره.‌‌‌.

باید برات مهم نباشه. بنظرم وقتی از اهمیت میوفته ک خودتو بالا ببری. ی جور ک اون موقعیتت باعث بشه اون بیوفته دنبالت. خودش بهت اعتماد بنفس میده و همین اعتماد بنفس باعث میشه وجودش برات کمرنگ بشه

ببین چطور میتونی ازش سر تر بشی‌‌

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

اگر واااقعا نمیتونی جدا بشی باهاش باش ولی بهش توجه نکن چون مردی که خیانت کرده لیاقت عشق محبت نداره فقط تمام محبتت رو خرج بچه هات بگن اگرم میتونی طلاق بگیری حتما بگیر چون کسی که یکبار خیانت کرده بازم میکنه 

ببین شما باید بازم منتظر خیانت مجددش باشی  ببخشید ناراحتت میکنم ولی الان آمادگیشو داشته باشی ب ...

میتونم فک کنم مرده و اگه بازم خیانت کرد این دفعه  برم ولی بازم فک کنم تو زندگیم مرده ..