2737
2734

بچه ها حدود یک سال پیش شوهرم بهم خیانت کرد با یکی از دوستای صمیمی خودم از پارسال تاحالا رفتار مشکوکش نداشته و منم زیاد بهش گیر ندادم و سعی کردم ببخشم و باهاش به خوبی زندگی کنم ولی اینسری همش بهش شک دارم میره سر کار فکر میکنم نرفته سر کار و میره جای دیگه ای حس میکنم دوباره داره بهم خیانت میکنه چیکار کنم این حس شک افتاده به جونم دارم داغون میشم اعصابم خورده چیکار کنم این شکم کمتر بشه شوهرمم مثلا کارایی میکنه ک بهش شک کنم حس میکنم داره از طریق اس ام اس با یکی رابطه داره میشه کاری کنیم اس ام اس هایی ک پاک شده بر گرده یا مثلا هک کنیم ببینم به کسی پیام میده یا نه 

چقدر گفتیم نه فلانی اینجوری نیست و فلانی چقدر همونجوری بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باخودش حرف بزن مشکلت روبگو

خیلی دروغ میگه همش قسم میخوره دروغ میگه بهم  منم اصلا بهش اعتماد ندارم دیگه 

چجوری مچش با دوستتون رو گرفتید؟؟؟پیشِ هم بودن یا گوشیشو چک کردین؟

پیاماشونو دیدم ولی کاش مرده بودم و اینجور چیزی ندیده بودم خیلی داغون شدم از اون موقع تاحالا ارامش ندارم دیگه 

پیاماشونو دیدم ولی کاش مرده بودم و اینجور چیزی ندیده بودم خیلی داغون شدم از اون موقع تاحالا ارامش ند ...

اای جااان عزیزمممم خیلی حسِ بدیه متاسفم انشالا دیگه چیزی نیس ولی شک خیلی چیز بدیه چی بگم براتون دعا میکنم دیگه خیانت نبینید 

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
2738

روابط شما طوری هست که خط تلفن رو به نام شما بزنه که هر وقت خواستی پرینت مکالمات بگیری ؟

یا همراه من نصب کن روی گوشی خودت پرینت بگیر 

یا هر زمان که خواستی تماس تصویری بگیر 

ولی بهشون بگو 

بگو که بد دل شدی ایشون به خاطر سابقه ای که پیش آمده باید موارد شک شما رو برطرف کنن

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
مچش رو پارسال چطور گرفتی؟

شوهرم یه گوشی دیگه برده بود سر کار و با اون گوشی پیام میداده به طرف من خودمم میدونستم یه گوشی دیگه داره سر کارش و یه خط دیگه هم داره و خودشم گفته بود اون گوشی فقط شمارشو همکارام دارن و برای کاره منم چووون خیییلللیی بهش اعتماد داشتم اصلا سراغی از اون خط و گوشیش نمیگگرفتم یه روز فک کنم با دوستم کات کرده بودن ک گوشی پیاماشو  پاک.میکنه و میاره خونه پیام ها هم تو وات ساپ بود وقتی گوشی میاره خونه یه چیزیایی گفت ک من شک کردم مثلا گفت اصلا از این گوشی اسفتاده نمیکردم و تو کمدم افتاده بوده .....ولی خیلی فیلم و اهنگ عاشقونه روش بود منمشک کردم . واتساپشو به روز رسانی کردم یهو دیدم همه پیاماش اومد بالا 

چه توضیحی بهت داد پارسال؟

همه چی رو بهم گفت گفت ک دوستم براش مشکل پیش اومده بوده و کمک میخواسته و برای همین پیامش داده و کم کم رابطشون تا عش و عاشقی پیش رفته بوده و یه سری چرت و پرت گفت ک منو قانع کنه منم چون قبلش هیچ خطایی ازش ندیده بودم بخشیدمش 

روابط شما طوری هست که خط تلفن رو به نام شما بزنه که هر وقت خواستی پرینت مکالمات بگیری ؟ یا همراه من ...

عزیزم مای ایرانسل میشه؟اگه نصب کنیم جز اون کدی ک براشون میره پاک کنیم نفهمن جور دیگه ممکنه بفهمن؟

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706