2737
2739
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2985 بازدید | 176 پست
حالتون خوبه؟ معلومه كه هر انساني در هر جايگاهي ممكن الخطاست! پس وظيفه قانون چيه؟! قانون بايد قواعدي ...

حال شما بهتره.من حرفم رو دل طرف که دیگه با زندگی نیست.الانم طبق قانون ایشون میتونه مهریه وحقوق قانونیش رو بگیره.طبق قانون مرد زن بگیره،زن اول میتونه جدا شه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری بود ینی واقعا مرده زن گرفت؟اونوقت زن اولشم همینجور گذاشت بمونه!

اره زن گرفت البته زن اولشو دوس نداشت و ازدواج سنتی کرده بودن زن اول تا مدتها سنگ اندازی کرد ولی چون مرده دوسش نداشت از اول توجه نکرد گفت ناراحتی طلاق بگیر برو

ی پاندای ۴۸کیلویی 😍😊مامان یه دونه برف کوچولو😍
هنوز وقت دادگاهمون نشده خب میگی چیکار کنم با این شرایط تمکین کنم

خب اگه دوستش داری که دیگه جای سوال نداره.با یه وکیل خوب هم مشورت کن حتما.نباید بهونه میدادی دستش.اول زندگی سختی داره بعد یه مدت با هم کنار میاین

2731
حال شما بهتره.من حرفم رو دل طرف که دیگه با زندگی نیست.الانم طبق قانون ایشون میتونه مهریه وحقوق قانون ...

والا من حرفي از دل و احساس نزدم! قانونم حرفي از دل نميزنه! مرد ميتونه دل ببنده به يه فاحشه و بره! خب به جهنم! قانون بايد توبيخش كنه و مجازات! مجازاتشو بگذرونه بعد بره به وصال معشوق برسه! برعكس هم همين بايد باشه! كسي كه قبل از طلاق وارد رابطه ديگه بشه اسمش ميشه خيانت، و همه جاي دنيا مجرم ه 

قانون كه نميتونه بگه چون دلت با يه زن ديگه س ديگه چيكار كنيم برات برو عزيزم برو خدا پشت و پناهت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤷🏿‍♀️🤷🏿‍♀️🤷🏿‍♀️

ن من یه ساله عقد کردم شیش ماهه همسرم بدون دلیل رفته منم عقد بستم هنوز سر زندگی نرفتیم هی بهش میگم بی ...

عزیزم منم خودم هم سه ساله ازدواج کردم 5 ماهه از هم دوریم دیگه کاملا از هم جداییم شوهرم رفته درخواست تمکین داده وکیل هم گرفتم همه چی در مورد تمکین میدونم تقریبا خواستی بیا خصوصی بهت بگم اینجا بپرسی خیلیا نگزروندن این مراحل رو بیشتر ته دلت رو خالی میکنن ترس الکی بهت میدن اگه کمکی خواستی من میتونم کمکت کنم

وای بچه ها من میخواستم شوهرمو ی ماه ترک کنم برم ولی وقتی پست هارو خوندم گفتم بشینم سرجام واقعا هیچی ...

به هیچ وجه از خونه در نیا ک اگر بتونه ثابت کنه ک تو از خونه در رفتی ناشزه محسوب میشی ونفقه بهت تعلق نمیگیره و حکم ازدواج مجدد به مرد میدن دیگه لازم نیس اصلا مرد درخواست تمکین و بده ک یه راست ناشزه میشی😁به همین راحتی 

اگه مشکلتون خیلی حاده تا اونجا ک میشه با مشاوره حلش کنید اگرم حل نشد به هیچ وجه از خونه قهر نکن بیای بیرون صبرکن تا اون خودش از خونه بیرونت کنه

2740
والا من حرفي از دل و احساس نزدم! قانونم حرفي از دل نميزنه! مرد ميتونه دل ببنده به يه فاحشه و بره! خب ...

بخوام برم خودم میرم.شما فعلا برین به همه جای دنیاتون نظارت کنید

به هیچ وجه از خونه در نیا ک اگر بتونه ثابت کنه ک تو از خونه در رفتی ناشزه محسوب میشی ونفقه بهت تعلق ...

خوب اولا این خونه برا مدر منه و قرار دادی نیست ک بگه خونمو ترک کرده بعدشم ناشزه یعنی چی مشکلمون حاد ک نیسولی خوب افتادیم رو دور لجبازی 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
وای بچه ها من میخواستم شوهرمو ی ماه ترک کنم برم ولی وقتی پست هارو خوندم گفتم بشینم سرجام واقعا هیچی ...

بعد يه سري خل منو تو همين تاپيك ريپلاي ميكنن واااا كجاي قانون كشور بده😑😑🤣🤣 زن هم هستن تازه🤣🤔

داداگاه جلسه اول به داداشم حکم ازدواج داد ولی نرفت بگیره منصرف شد.زنش هم تمکین نکرد قاضی گفت برو زن ...

چه قاضي پستي...

برادرت انسان واقعي ه عزيزم! دمش گرم! واقعا دمش گرم! تو مملكتي كه قاضي هم راه كثافت كاري رو به ادم نشون ميده، انسان بودن سخته!

خوب اولا این خونه برا مدر منه و قرار دادی نیست ک بگه خونمو ترک کرده بعدشم ناشزه یعنی چی مشکلمون حاد ...

نگا کن طبق قرآن وظیفه مرد اینه ک خونه و خوراک وامنیت و اینا رو فراهم کنه وظیفه زن هم تمکین و انجام وظایف زناشویی وماندن در خانه شوهر هس پس اگر شما از منزلی ک همسرتون اجاره کرده حالامیخواد سندش به نام هر کس باشه از آن منزل خروج کنید بدون اذن همسر اون موقع اگر مرد ثابت کنه شماخودتون از منزل بیرون رفتید کلا براتون بد میشه ک روند قانونی داره ک از حوصله خارجه میخوای درخواست دوستی بده هر وقت پیام بدی کمکت میکنم

بخوام برم خودم میرم.شما فعلا برین به همه جای دنیاتون نظارت کنید

ببين جمله اخرم كنايي بود، يني قاضي به يه مرد نميتونه بگه برو به عشقت برس خدا پشت و پناهت🤣🤣شما به خودت گرفتي چرا... راستش شما حتي نميتوني يه متن رو بخوني و تحليل كني، نميدونم چرا جوابت رو دادم🤔

ببين جمله اخرم كنايي بود، يني قاضي به يه مرد نميتونه بگه برو به عشقت برس خدا پشت و پناهت🤣🤣شما به خ ...

شما هم جمله من رو خوب درک نکردین.منم دیگه تمایلی به ادامه بحث با شما ندارم.موفق باشین

2706