2752
2734
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3007 بازدید | 176 پست
خب باباش ک وضعش خوبه حالا این لامصبم بیستو نه سالگی اومد منو گرفتا حالا پیله کرده ب گرفتن این اجازه ...

خب وقتی دوستش داری وقصد زندگی داشتی چطوری عدم تمیکین گرفته؟؟

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
توام مهرتو بزار اجرا  

بنظرم تو این تاپیک اطلاعات شما خوبه عزیزم الان بنظرت من چیکار کنم تمکین کنم یا نکنم

برای مهریه قبلا از اداره ثبت اقدام کردم ولی حساب بانکیشو خالی کرد و ماشینشو به نام باباش کرد جاییم حقوق بگیر نیست ک بتونم جلوشو بگیرم با این وضعیت به نظرت چیزی به من میدن؟چون میگن زندانم نداره دیگه طرف میگه ندارمو میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به این راحتی ها هم حکم ازدواج مجدد نمیدن.باید وضعیت مالی خوبی داشته باشه وبتونه اداره زندگی رو بر عه ...

اون برا سرپرستی بچست ک ب راحتی اجازه نمیدن. ازدواج مجدد کسی کاری ب کسی نداره 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2731

داداگاه جلسه اول به داداشم حکم ازدواج داد ولی نرفت بگیره منصرف شد.زنش هم تمکین نکرد قاضی گفت برو زن بگیر اما نگرفت.یه دختره هم هست تو صداسیما با شرایطش مشکل نداره میگه ازدواج میکنم باهات اما داداشم میگه تا طلاق ندم زن نمیگیرم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

بله یکی از فامیلای ما بود که زنش به هوای یکی دیگه دوتا بچه ها شو گذاشته بود رفته بود شوهره شکایت تمکین کرد و توی دادگاه گفته بود تنهایی از پس بچه ها برنمیاد دادگاه بهش حکم داد میتونه زن بگیره اونم رفت با یه خانم مطلقه ازدواج کرد الانم زندگیشون خوبه

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه خواهشا تو حلق بقیه نکنین!!!مچکر  سنگین باش سبک ها رو باد میبره    .
خب در این  صورت زن اول میتونه بره خودش طلاق بگیره دیگه

خب معمولا چن تا بچه دارن .بچه هم ک پدر نمیده ب زن. خیلی وقتا هم میبینی زنه میانساله شوهرش زن دوم گرفته

حالا یه زن میانسال ک کل عمرشو گذاشته برا این بچه بدون بچش و پبر و فرسوده کجا بره اخر عمری 

واي چقدر لعنتي ان بعضياااا! اصن باورم نميشه😢 لعنت به قانون اين كشور

کسی که بخواد بره با کس دیگه میره.الان این خانمای متاهل هم که به غیر از شوهرشون با کس دیگه ای هستن قانون بهشون اجازه داده؟؟

دادگاه بررسی میکنه وضعیت مالی طرف رو.دیدم خودم

اها برای اینای ک کارسون ب دادگاه کشیده شاید. من برا اونای ک بدون دلیل و دادگاه و بی خبر زن اول زن دوم گرفتن

کسی که بخواد بره با کس دیگه میره.الان این خانمای متاهل هم که به غیر از شوهرشون با کس دیگه ای هستن قا ...

عزیزم لاشی گری چه مرد و چه زن فرق داره .قانون کشور مشکل داره وقتی از زن دربرابر شوهرش دفاع نمیکنه

خیانت=آفتابه اسید👍👍 کاربریم بخاطر حمایت از کشته های آ ب ا ن تعلیق شد.
خب اخه لامصب الان دادگاه با یه خونه خیلی سطح پایین و وسایلا کهنه میگه برو زندگی کن خب من نمیتونم اون ...

خب همین کار رو کردی که عدم تمکین گرفته دیگه.عاقلانه تر تصمیم میگرفتین

عزیزم لاشی گری چه مرد و چه زن فرق داره .قانون کشور مشکل داره وقتی از زن دربرابر شوهرش دفاع نمیکنه

خب ببین کسی که میره دیگه چه فرقی به قانونی وغیر قانونی داره.مهم دلشه که رفته با کس دیگه

کسی که بخواد بره با کس دیگه میره.الان این خانمای متاهل هم که به غیر از شوهرشون با کس دیگه ای هستن قا ...

حالتون خوبه؟ معلومه كه هر انساني در هر جايگاهي ممكن الخطاست! پس وظيفه قانون چيه؟! قانون بايد قواعدي بذاره كه فرد خطاكار متناسب با جرم مجازات شه و فردي كه بهش ظلم شده به نحوي براش جبران شه. قانوني كه طرف ميره عدم تمكين ميگيره بعد ميره با يه زن ديگه... نميدونم اصلا اسمش قانونه؟! واقعا ادم چه حرفا تو اين سايت نميشنوه!!! چه مدافعين عجيبي هم داره:/

2706