2737
2734
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 176 پست
ن نرفتم ما تو شهرمون رسمه یکی دوسالی لااقل عقد میمونن تا برن خونه خودشون عروس دوماد

فکر نکنم که حکم تمکین پس اگر اینجوری باشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خونه اجاره کرد با برجی پونصد تومن اسبابای دهاتشونم گذاشت کارشناسم تایید کرد 😕حالا حساب کن من یه ...

خوب تو چرا رفتی یک ماه موندی 

بعدم تو دادگاه میگفتی این خونه مجردیش هست ما قرار گذاشتیم مثلا 3 ماه دیگه عروسی کنیم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
خوب تو چرا رفتی یک ماه موندی  بعدم تو دادگاه میگفتی این خونه مجردیش هست ما قرار گذاشتیم مثلا 3 ...

چون رفته بود دادگاه گفته بود منزل ترک کرده منم گفتم کدوم منزل ما ک منزل نداشتیم

چون رفته بود دادگاه گفته بود منزل ترک کرده منم گفتم کدوم منزل ما ک منزل نداشتیم

راستی حامله بودی 

بعذم کسی که تو رو نخواد ولش کن فکر ایندت باش سنی نداری که دلت بخپاد براه رابطتون بسوزه 

خب در این  صورت زن اول میتونه بره خودش طلاق بگیره دیگه

اره می‌تونه. بره طلاق بگیره. هیچیم آخر گیرش نمیاد

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2740
چه قاضي پستي... برادرت انسان واقعي ه عزيزم! دمش گرم! واقعا دمش گرم! تو مملكتي كه قاضي هم راه كثافت ...

ن اتفاقا قاضی و  مشاورا و داداشم کلی به زنش اسرار کردن که برگرده سرزندگیش زنه تورو قاضی برگشته گفته این مرد گداس پولدار نیست میخام برم با مردی که پولداره ازدواج کنم مردی که دستام پر کنه طلا ماشن شبیه ماشین فلانی زیر پام بندازه. قاضی هم بهش گفته بود لیاقتت مرد سالم نیست و همونجام حکم ازدواج داد به داداشم.زنداداشم 46 سالشه دادشم 41 سالشه بعد از 11 سال زندگی یادش افتاده بود که شوهر پولدار میخاد از اول چشمش ندید داداش من مستاجره و فقط میتونه پراید سوار شه کور بود دید اوضاع مالیشو بازم زنش شد اتفاقا اون زن خیلی پسته که هنوزم زیر عقد برادرمه و رفته نامزد کرد که بمحض طلاق عقد کنه 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
ن اتفاقا قاضی و  مشاورا و داداشم کلی به زنش اسرار کردن که برگرده سرزندگیش زنه تورو قاضی برگشته ...

ببين من كاري ندارم اون خانم چه كرده، گفته هاي شما هم نميتونه سند باشه( چون خواهر يكي از طرفيني)

ولي هيچ قانون و هيچ قاضي اي حق نداره همچين حكمي بده! تا زماني كه طرفين تعهد دارن ازدواج مجدد بايد جرم به حساب بياد( چه زن چه مرد)

مشكل من البته با قاضي نيس، با قانوني ه كه دست قاضي رو باز ميذاره همچين حكم مضحكي بده! 

ببين من كاري ندارم اون خانم چه كرده، گفته هاي شما هم نميتونه سند باشه( چون خواهر يكي از طرفيني) ولي ...

وقتی مرد به زن بگه برگرد و زن تمکین نکنه و بگه برنمیگردم میتونه مرد ازدواج کنه.این حرف من نیست وکیل برادرم گفت ودرخواستشم داد  و قاضی هم طبق گفته زن که گفت برنمیگردم میخام برم ازدواج کنم حکم رو داد ولی برادرم قبول نکرد تا طلاقش نداده ازدواج کنه.این قانونه زن برنگرده میتونه مرد ازدواج کنه اجازه هم نمیخاد وقتی حکم داره .بحث همینجا تمام.حوصله بحث ندارم 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین