2733
2739
عنوان

برم یا بمونم وبرای ادامه زندگیم بجنگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 62 پست

خواهرم ازاول با عقد من وشوهرم موافق نبود_یک بار ۱۰ روز بعدعقدم باخواهرم بحث کردیم و منو با دسته جاروبرقی زد منم دستمو بلند کردم وانگشت بزرگ دستم شکست

حتی اجازه نداد بابام منو ببره دکتر

بگم ک این خواهر بزرگم حاکم خانوادست وهمه امور رو اون اداره میکنه

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
وا خو شاید خیانت کرده بود بش  خیانت جنگیدن داره؟  

بهتر از اینه که زندگیشو راحت از دست بده و در اختیار یکی دیگه بذاره بدون هیچ تلاشی و بعدها پشیمون بشه که باید تلاشم رو میکردم و راحت جا نمیزدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگم ک اول عقدم خواهرم گفت ادامه نده باشوهرت وبدردت نمیخوره ومنم بخاطر فرار ازخانوادم چون همیشه جنگ و ...

عزیزم درک میکنم منم تقریبا شرایطم مشابه شمابود ولی اینو فهمیدم ک وقتی ازدواج میکنی خودت خانم خونت میشی ی جاییه ک متعلق به خودته ،سعی کن بجنگی وزندگیتو بطازی چندوقت پیش منم میخواستم جداشم ولی ازچندنفرکه پرسیدم چشمامو بازکردن ،باهمه ی توانت بایدتلاش کنی ،شماهم ک بچه داری بیشتر،من عهدکردم باخودم ک اگه یه روزبچه داستم نذارم سختی هایی ک خودم کشیدمو اوناهم بکشن،تلاش کن وزندگی دخترات وخودتو بساز❤

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
بهتر از اینه که زندگیشو راحت از دست بده و در اختیار یکی دیگه بذاره بدون هیچ تلاشی و بعدها پشیمون بشه ...

چ دل بزرگی دارید

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2728

اه یعنی چی که میگید نخونده بخاطر بچه هات میگم بمون و پدرت در بیاد 😒😒

یعنی چون بچه داره دیگه نباید زندگی کنه 

نمیتونه با بچه هاش جدا از اون اقا زندگی کنه؟؟؟؟ 

چرا که بچه هاش بی پدر بزرگ نشن؟ پدری که دنبال پدر سوخته بازیه اون مهر پدریش بخوره تو سرش بهتره

بچه ها تو خونه‌ای که دائما دعوا و جنگه بیشتر آسیب میبینن تا طلاق!

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
اه یعنی چی که میگید نخونده بخاطر بچه هات میگم بمون و پدرت در بیاد 😒😒 یعنی چون بچه داره دیگه نباید ...

اگه از نظر مالی تواناییش داره اشکال نداره بعد شاید پدر بچه ها موافقت نکنه بچه هاش پیش مادرشون باشن ..دختر ب مادر نیاز داره مگه میشه دختراش ول کنه 

الهی لحظه ای مارا به حال خود رها نکن  
اه یعنی چی که میگید نخونده بخاطر بچه هات میگم بمون و پدرت در بیاد 😒😒 یعنی چون بچه داره دیگه نباید ...

فقط جایی که ادامه زندگی به ضرر بچه ها باشه باید جدا شد والا باید بمونه چون در قبال سرنوشت اون بچه ها مسئوله، حالا که یه نفر نسبت به مسئولیتش ضعیف عمل میکنه طرف مقابل وظیفه ش چندین برابر هم میشه

بچه ها به خواست خودشون پا به این دنیا نمیزارن، موجودات مظلوم و بی دفاعی که ما میاریمشون تو این دنیا، اگه زندگیمون بد بوده نباید میاوردیمشون، حالا که اوردیم باید پاشون بمونیم و صرفا صلاح اونها رو در نظر بگیریم 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740
بچه ها تو خونه‌ای که دائما دعوا و جنگه بیشتر آسیب میبینن تا طلاق!

حرف شما کاملا درسته  ولی این خانم خودش زجر کشیده نباید بزاره دختراش مثل خودش بشن

اگه از نظر مالی تواناییش داره اشکال نداره بعد شاید پدر بچه ها موافقت نکنه بچه هاش پیش مادرشون باشن . ...

اگه دلیلش برای جدایی موجه باشه میتونه حضانت بچه هارو بگیره بعدشم بابایی که حالا نمیدونم دلیل اینکه اسی ازش عاسی شده چیه ولی بابائه سرش یه جا دیگه گرم باشه تو فکر بچه نیست

و پدر هم باید هزینه بچه هارو با مهریه اسی رو بده

من نمیگم به خاطر بچه هاش بمونه . من میگم بجنگه و تلاشش رو بکنه . جنگیدن فقط موندن تو زندگی نیست . شاید جنگیدن برای بدست آوردن حق و حقوق قانونی بعد از جدایی باشه .  ممکنه بهترین کار این خانوم مثلا جدایی باشه ولی من حرفم اینه که راحت و مفت زندگیشو ول نکنه . 

حالا استاتر بیاد تعریف کنه اصلا ماجرا چیه .

خب من اینجا خیلی اذیت میشدم خیلی 

نمیازشت شوهرم تودوران عقد بیاد 

همش فحش و...

تااینکه بعد حدود۲۰ روز ازعقدبازیه شب شروع کرد ب حرف وفحش

وگف دیگ کلاس زبان دانشگاه بی ون رفتن تعطیل اجازه نمیدم بری بیرون وشهرتو ببینی

منم واقعا دیگ کم اورده بودم 

جوابشو دادم اونم میزد ومنم قط میخوردم اونشب بشدتتتت کتکم زد منم ازشدت عصبانیت قرص تشنج پسرشو خوردم وتادوروز کما بودم

خواهرم باون شرایط داداشمو پر کرد علیه من ومن فقط کتک خووردم

گذشت 

اینجاهم مامانم وبابام مثه همیشه هیچی نفهمیدن مبادا ناراحت بشن چون توزندگی بخاطر پسراشون اونثدر زحر کشیدن ک دررابطه بامن هیچی نفهمیدن

تواین ۶ سال دوتادخترمو زود باردارشدم.ودومی ناخواسته یود خواستم سقطش کنم ازبس خواهرم گف سقط کن بچه براچیته بازم تحریکم میکرد جداشم

حقیقتا هم سختی زیادکشیدم باشوهرم وخانوادش

شرطم خونه جدا بود با بدبختی جداکردیم وخونه ساختیم

حالا بحث رسید سر درس خوندن من 

من ۹۵ باکلی سختی وبچه کوجیک ک درسم تموم شد

دیگ خواهرم گف براازمون وکالت بخون

منم حقیقت دوست داشتم پیشرفت کنم و نمونم توخونه چون شوهرم همیشه حرفش نداشتن پول بود

صبرکن پول ندارم فعلل

صبرکن قسط دارم

خب اینجا من گله ندادن پول وخرجی رو بخواهرام کردن

خواهر دومیم میگف کل مردا اینطورن 

نباید سخت بگیری شوهر من پولداره ولی ب زور میده

شوهرم خیلی زحمتکشه ول قرضای باباشو داد

پسربزرگ خانوادست وتات تاثیر اونها

حالا حدود چند ماهه

مابخاطر چیزهای کوجیک بحث میکنیم

شوهرم توخونه زیاد کم وکثری دارخ 

وهمش بهانه میکنه تومریضی وخرج تورومیدم_

واقعا ازازدواج تاالان من روزی ۲ بار گاهی وگاهی هرسه ماه یا دوماه ی بار میفتادم

الان فهمیدم ک باید خودمو کنترل کنم موقع حمله وتونستم مسلط کنم خودمو(

حالا دیروز شوهرم سریه مسیله کوجیک رفتن خرید بحث کرد باهام_دیدم خیلی ایراد میگیره ازم

میگ تو زشتی

توتنبلی

تو بخودت نمیرسی

درصورتیکه واقعا بخودم میرسم ب ه خونه

ولی بخاطر درس خوندم برای ازمون ارشد ووالت کم میخوابم ودیرمیخوابم

اقا شاکی شد

چون میدونم غیرمستقیم میخوادمانع درس خوندنم بشه

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
فقط جایی که ادامه زندگی به ضرر بچه ها باشه باید جدا شد والا باید بمونه چون در قبال سرنوشت اون بچه ها ...

اتفاقا بخاطر صلاح اونام که شده جدا شدن ایده بدی نیست عزیزم بچه ای که دائما تو خونه ای باشه که توش جنگ و دعوا و کتک کاری و وسیله شکستنه از این بچه در آینده به جز یه افسرده ی روحی روانی چیزی انتظار نمیره گاهی اوقات جدا شدن به نفع بچه ها هم هست

اگه دلیلش برای جدایی موجه باشه میتونه حضانت بچه هارو بگیره بعدشم بابایی که حالا نمیدونم دلیل اینکه ا ...

اگه برا زندگش بجنگه و زود جا نزنه مطمن باش شوهرش ب طرفش میاد داداش من حتی چند ماه با زنش رابطه هم نداشت ولی زنش تحمل کرد تا دوباره ب زندگی برگشت 

خب من اینجا خیلی اذیت میشدم خیلی  نمیازشت شوهرم تودوران عقد بیاد  همش فحش و... ...

خوب این ک چیزی نیست ..درست میشه همه تو زندگیامون اینطوری میشیم ب روزای سخت که تو خونه پدری داشتی فکر کن

2706