2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تعریف کن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
2740
وا خو شاید خیانت کرده بود بش  خیانت جنگیدن داره؟  

آره بخاطر دختراش باید بمونه وقتی مادر میشی باید از خیلی از چیزا بگذری و بخاطر خیلی چیزا بجنگی

الهی لحظه ای مارا به حال خود رها نکن  

بگم ک اول عقدم خواهرم گفت ادامه نده باشوهرت وبدردت نمیخوره ومنم بخاطر فرار ازخانوادم چون همیشه جنگ وافسردگی وبحث خونه بابام حاکم بود_ومن مجبور بودم اون زمان خونه خواهرم درس بخونم(بمدت ۱۱ سال خونه خواهرم درس خوندم)مجبور بودن خونه خواهرم باشم وحرف زور بشنوم ازخواهرم تواین سال ها خیلی زودرنج وعصبی شده بودم از کمبود محبت وزورگویی ازبی احترامی خواهرم .وبچه داری کردن برای خواهرم توسن کم...دوتاازبچه هاشو اداره میگردم وکارهای خونشو کمکش میکردم وهمش فحش وتحقیر  وتوسری خوردن ازخواهرم

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
2706