2737
2734
عنوان

کرونا گرفتم، امان از....

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست
روزای اول حالت چطور بود؟؟؟؟

اول تب و لرز داشتم تا 4 روز بعد شد تنگی نفس و سرفه الانم سرگیجه و تهوع هم اضاف شده ب تامی فلو و هیدوکسی هم حساسیت دادم نمیتونم مصرف کنم داغونم

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اول شوهرم گرفت بدن دردوتب ولرزوتهوع وسرگیجه ازشنبه منم بدن دردازدیروزم بویایی چشایی ندارم یه دختردوساله ضعیف دارم هم نگران اونم هم خودمون😔

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
2742
واسه همسرمنم آزیترومایسین ۵۰۰ و آموکسی کلاو نوشتن که با مصرف اینا بعد ۵.۶ روز خیلی بهترشد غصه نخور ...

ممنونم خدا بهشون سلامتی بده منم سه روزه دارم میخورم ان شاالله همه خوب بشن

اگه دارو داری استفاده کن ...خودت و تقویت کن پناه بر خدا به انشاالله خوب میشی ناراحت شدم برات صلوات م ...

ممنون ولی دیگه از این زجر خسته شدم  میگن از روز 8 ام ب بعد بدتر میشه موندم چی میخواد بشه بدتر از این

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)
منم اول شوهرم گرفت بدن دردوتب ولرزوتهوع وسرگیجه ازشنبه منم بدن دردازدیروزم بویایی چشایی ندارم یه دخت ...

تو خونه ماسک بزنید البته ما زدیم باز هممون گرفتیم ولی برا بچه ها زیاد خطرناک نیست فوقش تب کنن مراقب خودتون باشید فقط خفیف باشه

2740

عزیزم گفتین که مامانتون میترسن ولی اگه بشه فگین که خفیف گرفتین وحداقل یکی ازبچه هاروبفرستین پیششون نمیشه؟

ضمناواسه بهترشدن حالتون یه ویس شنیدم ازتحویزدکتربرای بیمارکرونایی که میگفت سه تامایعات،چای کمرنگ بدون قند،ابمیوه خانگی ودوغ خانگی بخورین.غذاسوپ وکته .ومیگفت اگه اشتهاندارین خودتون رومجبورنکنین که زیادتربخورین.واستراحت حتما.که شمانیگی کاردارم بقول دوستمون حداقل کمترکنین فقط درحدغذادرست کردن وشستن ظرف ولباس.خوته روولش کنین.انشاالعه که بهتربشین بزودی

اگه دارو داری استفاده کن ...خودت و تقویت کن پناه بر خدا به انشاالله خوب میشی ناراحت شدم برات صلوات م ...

ممنونم اره دارم دارو میخورم مشکلم اینه نمی تونم استراحت کنم کسی نیست غذای گرم بده دستم شوهرم یه فرنی هم بلد نیست درست کنه گلوم نرم بشه،  

اینا رو میگم برای درد دل وگرنه در کل مرد خوبیه

تو خونه ماسک بزنید البته ما زدیم باز هممون گرفتیم ولی برا بچه ها زیاد خطرناک نیست فوقش تب کنن مراقب ...

ماسک میزنم انقدردستم روشستم که پوست دستم رفته پشت گوشم دردمیکنه بندماسک خیلی اذیتم میکنه حتی موقع خواب درنمیارم خداخودش رحم کنه

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
ممنون ولی دیگه از این زجر خسته شدم  میگن از روز 8 ام ب بعد بدتر میشه موندم چی میخواد بشه بدتر ا ...

اصلا اینطور فکر نکن اتفاقادکتره  میگفت تا روز هشتم هر چی شد شد دیگه بدتر نمیشه

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2706