2726
عنوان

کرونا گرفتم، امان از....

986 بازدید | 86 پست

دوستان شوهرم کارمنده، چند روز پیش با علائم بدن درد و عدم بویایی چشایی تست داد مثبت شد، ما هم رعایت میکردیم ولی خوب منم گرفتم، سر درد ، لرز شدید، گلو درد شدیددددد، یعنی دو روزه هیچی نتونستم بخورم، گرفتگی صدا، استخون درد،.

دکتا بچه ۶ ساله و ۳ ساله داریم که اونا هم خفیف مریض شدن، شوهرم خیلییی بعتره الان مشکلش بویایی و چشاییشه، 

کسی هم نیست ازمون مراقبت کنه، شوهرمم دست به سیاه و سفید نمیزنه با این حالم باید کارای خونه رو هم بکنم از بچه ها هم نگهداری کنم ، 

بخدا امشب کلی گریه کردم، کلاا همیشه هم غرررررر میزنه و طلبکاره ، 

به مامانم اینا نگفتم کرونا گرفتم چون خیلییییی میترسن گفتم سرما خوردم اما خواهرم میدونه، 

میترسم بزنه به ریه ام بمیرم با این دوتا بچه، نمیتونم هیچی بخورم و تقویت بشم گلوم داغونه😔

نمیتونم پیش کسی بگم گفتم درد دل کنم یکم سبک بشم ، برای اینکه خانواده ام نگران نشن زنگ میزنن میگم هممون خوبیم خدا رو شکر، وگرنه مامانم پا میشه میاد از دلشوره چون من قبلا خیلی مریض شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم الان توتاپیکا گفتن فقط لیموسنگی ازمیوخ فروشا بخر یک کیلو ابشو بگیربخورعالیه استادمادرم عالم طب ...

گلوم خیلی میسوزه اصلا نمیتونم یکم اب هویج خوردم داشتم خفه میشدم، چون اسیدیه نمیتونم بخورم

اگه اشتها نداری چیزی نخور کارای خونه رو که ازت نگرفتن دو روز کار نکن چی میشه قرار نیست چون شوهرت دست نمیزنه تو خودتو بکشی فقط سوپ بار بذار بعد استراحت کن 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

منم گرفتم الان 8 روزه روز ب روز بدتر میشم زده ب ریه ام شب تا صبح بیدارم و زجر میکشم کاش بمیرم راحت بشم 

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)
اگه اشتها نداری چیزی نخور کارای خونه رو که ازت نگرفتن دو روز کار نکن چی میشه قرار نیست چون شوهرت دست ...

اخه بچه کوچیک دارم اصلا تکون نمیخوره بخدا، بهشمیگم وجدان درد نمیگیری میبینی منو😔

سرم زدم خدا رو شکر لرزم قطع شده

آب هویج،آب طالبی و شربت آبلیمو شربت خاکشیر زیاد بخورین 

مصرف مایعاتت رو بالاببر منتهی اگه تب دارین چای و نوشیدنی های کافئین دار مصرف نکن

لیموترش هم باعث میشه حس چشایی و بویاییتون زودتر برگرده

خدا خودش ارحم الراحمینه......یس برات میخونم ان شاالله خوب میشی مهربونم.....منم شوهرم کارش تو قطاره هفته ای 4 روز تو قطار با 400تا ادم مختلف اگر خدا بهم رحم نکنه منو وبچمم میگیریم بخدا همش کارم شده دعا

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2706