2733
2739
عنوان

حسشیشنیییی بیا برات دعامیکنم

235 بازدید | 37 پست

دارین حس شیشمی؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

اوضاع زندگیم اوکی میشه؟

محمدرضا دوستم داره ؟ می‌رسیم بهم؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2742
بمن میگی کی باردار میشم ؟

انشالله سال دیگه این موقع ها ۶ ماه هستی .

هر پنچشنبه دعای ۴۱ دونه شیخ بهارو بخون رد خور نداره 

منم واستون میخونم 

من خودم واسه چیزای غیر ممکن میخوندم همش درست شد

بله

قربومت اینم بگو

مامان بابام جدا میشن یا بابام رفتارشودرست میکنه ؟

2740
ابتدایی  دوست داره ولی موقعیتی بهتری میاد که خودت میری

@72airin   میشه درخواست دوستیم قبول کنی؟

بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم.
2706