2737
2739
عنوان

کرونا گرفتم، امان از....

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست
منم گرفتم الان 8 روزه روز ب روز بدتر میشم زده ب ریه ام شب تا صبح بیدارم و زجر میکشم کاش بمیرم راحت ب ...

وای دور از جون روز چندم ریه ات درگیر شد؟  ان شاالله ازین به بعد بهتر میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گرفتم الان 8 روزه روز ب روز بدتر میشم زده ب ریه ام شب تا صبح بیدارم و زجر میکشم کاش بمیرم راحت ب ...

دور از جونت اوجش الانه کم کم بهتر میشی 

وای خیلی سخت بود من مرگو دیدم ما هم همگی گرفتیم از ردز چهاردهم بهتر شدم دیگه

2742
خدا خودش ارحم الراحمینه......یس برات میخونم ان شاالله خوب میشی مهربونم.....منم شوهرم کارش تو قطاره ه ...

ممنون مهربون ، خدا به داد همه برسه همون فقط دعا کن نمیدونی ما چقد رعایت میکردیم ، ان شاالله نگیرید یا هرکس میگیره خفیفش رو شوهرم خدا رو شکر دو روزه سرحال شد، من افتادم

وای دور از جون روز چندم ریه ات درگیر شد؟  ان شاالله ازین به بعد بهتر میشی

روز 5 ام ب بعد تنگی نفس گرفتم از دیروزم سرگیجه و هرچی حتی ابم میخورم بالا میارم باورت میشه تو این 8 روز بسکه زجر کشیدم 6 کیلو کم کردم 

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)

اسی شوهر منم سرفه ی خفیف داشت و داره خیلییی کم بعد بدن دردم داره سردردم داره یه کوچولو بیحال هم هست با توجه به اینکه تو محل کارش همکاراشم این مدلی شدن بعلاوه ی تب و لرز یعنی کروناست؟؟؟؟ دو سه روز پیش پسر هشت سالم یهو مثلا از سر ظهر گفت دلم میپیچه و بی حالی داشت تا اخر شب دیگه لرز داشت و حالت تهوع ولی دیگه فرداش خوب شد همین خودمم ته گلوم میخاره یه ریزه احساس سرفه دارم وقتی خوابم بیدار شدنی میبینم بینیم کیپه سردردم دارم ولی گیج شدم ایا کروناست یا توهم زدم

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2740

فقط چای ولرم و آب.... 

مراقبت کن... عزیزم نگران نباش 

خدا قوت به جون و تنت بده.... خسته نباشی. 

خدا سایه تو از سر بچه هات کم نکنه... چند روز دیگه صبوری کنی تمومه... شما زنگ بزن اورژانس برای نسخه دارویی که آنتی بوتیک خاصی هست بهتون معرفی میکنند و  محیط خونه رو مرطوب نگه دار و بچه هات حتما توی خونه هم ماسک بزنن کنار شما وقتی هستن.... سوپ رقیق غذاهایی بدون ادویه بخورید.. بیشتر غذاهاتون پوره باشه

فعلا تنگی نفس ندارم علائم همشون با هم نمیان چند روز طول میکشه همه علائم ظاهر بشن امروز چشایی و بویای ...

شاید اصلا هم سراغت نیاد چرا منتظرشی

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
فقط چای ولرم و آب....  مراقبت کن... عزیزم نگران نباش  خدا قوت به جون و تنت بده.... خسته ...

ممنونم از راهنماییت کاش مامانم میتونست پیشم باشه وقتی مریض میشم یاد مامانم و مراقبت هاش می افتم هیییییچ کس مادر ادم نمیشه،

خدا بخیر بگذرونه

اگه دارو داری استفاده کن ...خودت و تقویت کن پناه بر خدا به انشاالله خوب میشی ناراحت شدم برات صلوات میفرستم 

آزیترومایسین و مترونیدازول و چندتا امپول و سرم تا جایی که یادمه

واسه همسرمنم آزیترومایسین ۵۰۰ و آموکسی کلاو نوشتن که با مصرف اینا بعد ۵.۶ روز خیلی بهترشد

غصه نخور خانومی روحیه داشته باش چی شده مگه؟کل دنیا با این ویروس لعنتی درگیرن خیلی توو فکر نرو

اینم میگذره 

2706