2737
2739
وای کاش همه مثل شما شعور توجیه کردن و اگاه کردنو میداشتن.خدا حفظتون کنه😍😘

درضمن،پیرو رهبر عزیزمم و هرچی امر کنه همونه

حالا ک دستور عفو نداده یعنی صلاح ندیده

حالا هی یسریاتون خودتونو خفه کنید با این هشتگا

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
دلم نمیخواد همکلامتون بشم..ممنونم از توضیحاتتون.ریپلایم نکنید..درضمن اینستا هم ندارم دنبال هشتک هم ن ...

اگه نمیخوای همکلام شی،درموردمم نباید با بقیه حرف بزنی

درسته ریپ نمیکنی اما بحث ک درموردم کنی قطعا جوابشم میشنوی عزیزم

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=145927650] درضمن،پیرو رهبر عزیزمم و هرچی امر کنه همونه حالا ک دستور عفو نداده یعنی صلاح ندیده حالا هی یسریاتو ... [/QUOT با پری جنگلی بودم.فک نمیکنم ادبیاتت لایق تحسین باشه..ممنون میشم ریپلایم نکنی.حتی ب اشتباه

اگه نمیخوای همکلام شی،درموردمم نباید با بقیه حرف بزنی درسته ریپ نمیکنی اما بحث ک درموردم کنی قطعا ج ...

شما سکوت کنی بسیار خرسند میشم.چون درموردتون بادیگران حتی صحبت هم نخواهم کرد😊

2728
2738
اعدام کردن یا نه؟؟ 😞

فکر کنم هنوز نه

میگن حکم صادر و تایید شده ولی قابل تغییره 😃

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
ان شاء الله... ک تغییر میکنه😀 

انشالله ، امیدوارم🌹😃

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
منم همینطور 🤓🌺

😂😂😅👌🌹🍀

2706