2737
2739

ناموسا در این حد کمبود محبت دارن که میخوان با این کارا جلب توجه کنن و دیده بشن؟؟! بخدا مسخره نمیکنم ، خدا ایشالا کمکشون کنه حتما ی خلا یا ی چیزی دارن دیگه چی بگم......نمیتونم حرفی بزنم شاید قضاوت بشه

.👦🏻❤👦🏼 .🌕🌑.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صورت خودشه بابا وقت تون رو صرف زندگی خودتون بکنید

الان تویی که اینجای وقتت صرف نی نی سایت و کاربرا مجازی اینجا میشه 

اینم هیچ فرقی نداره وقتی فیلم و عکسش رابرا پخشه فضا مجازیه ینی جماعت بیاین منو تحلیل کنین 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
باشه تحلیل کن :))))))

تحلیل نکردم هنو برم از اول ببینمش😆😉😎

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
ورپریده ای واقعا    

میدونم...حق باشماست..غیرقابل تحملن..خواب زده هستن دیگه😘

مراقب باش متن امضات نشه ششمین کاربری

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
خب چرا بگیم یا ابرفض گلم ؟ این ابرفض رو از چه چیزی میگیرید ؟ مگه از اسم حضرت عباس نیست ؟ ابرفض در ...

وای کاش همه مثل شما شعور توجیه کردن و اگاه کردنو میداشتن.خدا حفظتون کنه😍😘

نه نمیشه..چون اونقد شعورشو دارم که مثل شما بدون تفکر از واژه ی حرومی استفاده نکنم..متاسفم برای تربیت ...

اتفاقا چشمتون نا بیناست ک بدون دیدن حقایق،صرفا بخاطر تقلید از یه هشتگی ک ترند شده داری حمایت میکنی از کسایی ک هموطنای بدبختمونو ناکار کردن

همه بدیها تقصیر اینا نیس ولی دلیل نمیشه از گناهشون چشم پوشی کرد

صرف سنشون بهشون مجوز هر اغتشاشی رو میده؟

اتفاقا طبق گفته احادیث،از یه حرومی همچین ارازلایی درمیاد

نشانه هاشو برو اینترنت بخون

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
اتفاقا چشمتون نا بیناست ک بدون دیدن حقایق،صرفا بخاطر تقلید از یه هشتگی ک ترند شده داری حمایت میکنی ا ...

دلم نمیخواد همکلامتون بشم..ممنونم از توضیحاتتون.ریپلایم نکنید..درضمن اینستا هم ندارم دنبال هشتک هم نیستم.

2706