2737
2739
اووووه تو خونه هایه آپارتمانی کجا قدم بزنیم بیرونم بیایم تا صب فقط صدای ماشینا میاد ک از خیابون گذر ...

تو خیابون وپارک کی تو خونه قدم میزنه همون صداها قشنگه البته بستگی به دید ادم داره من خودم از افتاب متنفففففففرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم وقتی خیلی فشار عصبی رومه اینجوری شبا استرس میگیرم الانم ی سره استرس مریضی و کرونا دارم خیلی ...

استرس بگيري طبق قانون جذب بيشتر در معرض خطري

نبايد زياد بزرگ جلوه ش بدي

احتمال مرگش زير ٢٪؜ ، تازه اگه مبتلا شي

با هم مهربان باشیم
خوب چرا؟  هم صحبت ندارید؟  من عاشق شبم، چون تو وروجک های من شب میخوابن و من به کارام میر ...

شوهرم که زود میخوابه معمولا هفته ای ۴ شبم قهره... خلاصه روحیم داغونه خواهر مخصوصا این روزا به سرحد مرگ میرسم

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
2731
آخ منم عاشق بهارو تابستونم کیف میکنم تا ساعت 9هوا روشنه از زمستون و پاییز متنفرم

وای اره اصلا زندگیم گو*هم باشه ولی هوا افتابی باشه بازم خوشالم عاشقه هوایه افتابیم گرما نهههه ها کلا افتاب

افسردگیه زمستونی دارم فک کنم 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
شوهرم که زود میخوابه معمولا هفته ای ۴ شبم قهره... خلاصه روحیم داغونه خواهر مخصوصا این روزا به سرحد م ...

الهی... 

خوب چرا شبها قهره؟ حتما مشکل دارید. تازه عروس دومادید؟ 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2740
من زمستونا بلا استثنا ساعت پنج تا پنجونیم دیوونه میشم افسردگی استرس خودشم هوا که داره تاریک میشه خیل ...

من هم دقیقااااا مثل شما هستم، 6 ماه پاییز و زمستون خیلی زود گریم میگیره، دلم میگیره، حالت افسرده پیدا میکنم، اما 6 ماه بهار و تابستون خیلی شاد و پرانرژی ترم، دلیلش رو از یه کارشناس طب سنتی سوال کردم، ایشون گفت بدلیل طبعی هست که داریم تو طب سنتی طبع کل آدم ها به چهار گروه بلغم، صفرا، سودا، خون تقسیم میشه که ما طبعمون بلغمیه واسه همین حس بد و بی حوصلگی و دپریشن داریم تو زمستون و پاییز.....شما هم فکر کنم طبعتون بلغمی هست 

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرست 🌻🌷
الهی...  خوب چرا شبها قهره؟ حتما مشکل دارید. تازه عروس دومادید؟

نه بابا کلا با هم خیلی مشکل داریم دیگه ازش متنفر شدم...۱۲ ساله کلا با همیم... خیلی رو مخه

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
چه احساساتي احتمالا بايد خيلي فداكار باشي و صبور خدا سلامتي بده

❤️❤️❤️نه خوب نیست پیرشدم عصبی شدم همش ب شوهرم میگم باید دارو استفاده کنم چون خیلی خیلی اذیتم. قبول نمیکنه میگه چیزیت نیس

2706