2737
2734
منم متنفرم چون شبا استرس میگیرم وحشتناکه برام تا اذان صب بیدارم اذان میدن من اروم میشم باید هوا روشن ...

منم همینطورم,هوا باید روشن شه که بتونم بخوابم

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو شب همش ارامشه سیاهیش به دل میشینه خنکه  زیر نور مهتاب قدم بزنی به اسمون پر ستاره نگاه ...

اووووه تو خونه هایه آپارتمانی کجا قدم بزنیم بیرونم بیایم تا صب فقط صدای ماشینا میاد ک از خیابون گذر میکنه

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
2728

منم از شب بیزارم

شبا همش فکرهای ترسناک میکنم

میترسم

ناامید میشم

خیلی بده 

قربون خدا برم که گفته شب رو برای آرامش افریده

من که همیشه شبها فقط میترسم یعنی کوچکترین صدایی بیاد سکته میکنم از ترس

2738

من زمستونا بلا استثنا ساعت پنج تا پنجونیم دیوونه میشم افسردگی استرس خودشم هوا که داره تاریک میشه خیلی حسه بدیه کلا ولی تو تابستون این مشکلو ندارم فقط پاییزو زمستون اینجوریم

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
برا من پرِ ترس و استرسه پر از تنهایی پر از فکر پر از ناراحتی  

خوب چرا؟ 

هم صحبت ندارید؟ 

من عاشق شبم، چون وروجک های من شب میخوابن و من به کارام میرسم. شوهرم وقتی جاده هستش، همزمان با لب تاپ فیلم میبینم و لباس اتو میکنم. ولی روزها نمیتونم

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
منم از شبا خوشم نمیاد، مخصوصا اینکه شوهرم زوووود می‌خوابه و تنها میشم..... از پاییز و زمستون هم متنف ...

اره منم هر چند که بودنش هم پر زجر و عضست

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
2706