2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله حاجت روا بشی عزیزم😍💕💕💕🌷

ممنونم تگم کردی🌹🌹🌹😘😘😘

انشاالله حاجت دل شما و اسی و تمام دوستان گلم برآورده بشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
عزیزم منم ۱۳۳ تا 

سلام خواهر گلم قبول باشه حاجتتون روا انشاءالله 

الهی امین.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2731
سلام حاجتت روا انشاءالله  الهی امین  بله تایک هفته تا سه شنبه دیگه فرصت دارید گلم

سلام عزیزم خوبی؟ من صد تا 

ببخشید کمه تو تاپیک حاجت روایی پفسه شرکت کردم چهارده هزار تا ذکر برداشتم 

کم بر میدارم که بتونم بفرستم مدیون نشم 

منم 200 تا

سلام گلم حاجتتون روا انشاءالله 

الهی امین..

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2740
سلام گلم انشاءالله  حاجتتون روا  خواهرم بچه تون مشکلی  دارنداحیانابیمارند اسم بچه ت ...

سلام نه گلم. همسرم ورشکست شده 8 ماهه زندان 4 ماهه بچه مون به دنیا اومده هنوز همو ندیدن.... تو روخدا برای آزدیش دعا کن.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
سلام عزیزم خوبی؟ من صد تا  ببخشید کمه تو تاپیک حاجت روایی پفسه شرکت کردم چهارده هزار تا ذکر بر ...

سلام عزیزم قربونت تو خوبی؟؟

گلم من فقط تگت کردم اگر مایل بودی شرکت کنی

فدات شم😍انشاءالله حاجتت روا بشه ن خیلیم عالیه مهم نیت ادمه🌷🌷🌷🌷

2706