2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول دعایمان فرج امام زمانمان حضرت مهدی عج🌸

دوم سلامتی رهبرمان🌸

سوم سلامتی پدرومادرمان و خانواده 🌸

چهارم سلامتی همه پزشکان دلسوز وپرستاران فداکار که دربیمارستان ها دارند خدمت میکنند🌸

پنجم برای آنهایی که آرزوی مادر شدن دارند انشاءالله  که به حق حضرت علی اصغر علیه السلام بهشون اولاد سالم و صالح عطا کنه 🌸.

ششم آنهایی که دلشون شکسته یا مشکلی دارند خدابه حق حضرت علی اصغر گره زندگیشان باز کنه🌸

برای سلامتی همه بیماران شفای کامل بخصوص بیماران کرونایی که دربیمارستان ها بستری هستن🌸🌸.از دوستان میخوام برای همدیگه دعا کنند تا شاید با نفس حق دوستان دعای عزیزدلی مستجاب شود 🌸🌸🌸

🌱الهی امین 🌱.......ممنون ❤

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
14

ممنون .حاجتت روا انشاءالله 

الهی  امین

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
@دایناسور_صورتی     @ماه123     @خردادیم1367     @ژیناگلمن & ...

سلام عزیزم ممنون که صدام زدی،من پانصد تا برمی‌دارم،

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

۱۰۰۰🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
@fatme25    

مرسی آجی حاجت روا بشی🌸

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

منم ۱۰۰۰تا اللهم عجل لولیک الفرج بعد حل شدن مشکل این روزااام😍❤❤❤و عاقبت بخیری همه جونا و من و رفتنم سرخونه زندگیم شما هم برام دعا کنید دعاهام زیاد شدن ۱۵۰۰تا من میفرستم😅

صد تا ب نیت خوب شدن داداشم  زمان داره یا هر وفت خواستیم؟

سلام حاجتت روا انشاءالله 

الهی امین  بله تایک هفته تا سه شنبه دیگه فرصت دارید گلم

۳۰۰تا میفرستم🌺

سلام قبول باشه حاجتت روا انشاءالله 

الهی امین.

۳۰تا

سلام قبول باشه گلم حاجتت روا انشاءالله  

الهی امین

2706