2733
2739
عنوان

از وقتی شنیدم پدر شوهرم تو فکر ازدواج دوباره است

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر  کنم  تا همسر اول  اجازه نده  نمیتونه  همسر دومش  رو رسمی  کن ...

می دونی پدرش چند تا زمین بی ارزش داشت به دفعه گرون شده حالا فک میکنه چه خبره

خودش شوهرمو قسم داده به بابات حرفی نزن الان فقط می خام باهات درد دل کنم

یه جورایی من دلم واسه این بی کسیش سوخت و اینکه. هیچ کاری نمی تونه بکنه حتی به شوهرم گفتم برو پیشش کنارش باش آنقدر حالش بد بنده خدا

🤔🤔

ایموجی ها برام نیومد دوتا مربع که توشون ضربدره اومد 😥😥

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
می دونی پدرش چند تا زمین بی ارزش داشت به دفعه گرون شده حالا فک میکنه چه خبره خودش شوهرمو قسم داده ب ...

اشتباه  ما خانم  ها....

چرا  نباید شوهرت  به  روی  پدرشوهرجان  بیارهههه....

به  شوهرت  بگو  خودش  پیگیر باشه...

این زنه  بچه  میزاد  تو ارث  شمام  تاثیر داره  هاااا‌‌..

یهو دیدی انوال رو زد به اسم همسر جدید...

این  فقط مشکل  مادرشوهرت نیست

نتیجه کاراش هست، انشالله دیگه نه شما رو و نه کس دیگه ای رو اذیت نکنه، انشالله خودش هم بونه چوب بدیها ...

باورت نمی شه پارسال هم اومد خونمون چند روز 

روز آخر کلی به خانواده ام توهین کرد

شوهرم نبود 

خواهر شوهرم به شوهرم پیام داده بود که بیا زنت نجات بده مامان داره پدرش در میاره

واقعا یه سوراخ تو قلبم ایجاد کرد ولی دلم خنک نشد واقعا می گم

حتی همیشه اون پسر رو می زد تو سر شوهر من با اینکه اون اصلا درس نخونده و کار آزاد داره

اما شوهرمن درس خون شاگرد اول بود

اشتباه  ما خانم  ها.... چرا  نباید شوهرت  به  روی  پدرشوهرجان  ب ...

راستش ارث میراث واسه من زیاد مهم نیست به خدا 

اصلا با اخلاقی که دارن دوست ندارم واسم کاری بکنن

ولی به خاطر مادرش میگم حتمن اگر بتونه کمک کنه اما این قضیه چندین سال بوده حالا که داره جدی میشه به شوهرم گفتن

خوب اونم وقتی می بینه اینجوریه سعی میکنه زیاد خودش دخالت نده می دونی چی میگم

2740
اره خدا رو شکر سه سالی هست باهاش رابطه ندارم اصلا ندیدمشون همش سعی کردن ما رو آشتی بدن اما شوهر ...

خدارو شکر که راضی نمیشه 

بچسب به زندگیت 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

اینه کارما 

مگه میشه بد باشی و سرت بلایی نیاد 

اره چرا نشه همسایه ما با هفتاد سال سن رفته زن 25 ساله گرفته اورده خونه ش😊وضع مالی صفر 

سه تا دختر و ی پسر تو خونه داره و زنش😊

قانون ایران دیگه هیچکاریم نتونستن بکنن😊

درسته الانم اون خانوم داره تاوان دونه به دونه اشکهایی که ریختی رو پس میده،نمیگم خوشحال باش از اتفاقی ...

امید وارم همه تاوان بدن برای کارهای بدشون چون اثر یه بدی یه عمر تو قلب و روح و روان ادما باقی می مونه 

و حتی گاهی زندگی رو براشون سخت می کنه

منم یکیو میشناسم که زن دوم گرفت اونم از نوع جوونش ۲ تا هم بچه زایید مرده خونرو به اسم زن دوم کرد حال ...

واااى منم همچين موردى ديدم،مرده زنش سكته كرده بود زمين گير شده بود يارو هى ميگفت ميخوام زن بگيرم و ...اينقدر گفت كه زن بيچاره از غصه مُرد،رفت يه زن جوون گرفت زنه همهء مال و اموال ياررو بالا كشيد،اينم از غصه از دست دادن مالش مُـرد

رفته تو فکر😑 منظور حرفتو نفهمیدم

😁 یعنی حرفی برای گفتن ندارم 😆

انقد از کار این پدر و پسر حیرون موندم زبونم بند اومده مخصوصا از کار پسر 😑

اینه کارما  مگه میشه بد باشی و سرت بلایی نیاد  اره چرا نشه همسایه ما با هفتاد سال سن رفت ...

من از اون خانومی که این کار می کنه تعجب می کنم

البته از این ادما تو زندگی خواهر بد بخت منم اومدن

که دختره اومد با شوهرش رو هم ریخته 

جالبه الان زنه ازدواج کرده یه بچه هم داره بیخیال شوهر خواهر من نشده

اومده با ماشین این رفته مچ شوهر خودش گرفته

و اون شوهر وقیح خواهر منم اومده به خواهرم گفته جریانو

این هفته ی من با شنیدن این اخبار بوده واقعا اعصابم داغونه