2733
2739
عنوان

از وقتی شنیدم پدر شوهرم تو فکر ازدواج دوباره است

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 51 پست
منم یکیو میشناسم که زن دوم گرفت اونم از نوع جوونش ۲ تا هم بچه زایید مرده خونرو به اسم زن دوم کرد حال ...

اخه این پدرشوهرم خیلی زمین اینجور چیزا داره من حس میکنم چشم زنه به هموناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا یه دوست دارم ضربالمثلهای جالبی می زنه همیشه می گه خدا دیر گیره ولی شیر گیره

درسته الانم اون خانوم داره تاوان دونه به دونه اشکهایی که ریختی رو پس میده،نمیگم خوشحال باش از اتفاقی که افتاده اما ناراحتم نباش 

حکایت این زن حکایته(هرچه کنی به خود کنی)هستش

منم واقعا خاستم بگم نمی دونم چرا خوشحال نیستم مخصوصا یه ماه قبل خیلی فک میکردم می گفتم خدایای کی ...

چه بهتر که شخص خودش تقاص پس بده تا دخترش که شاید بی گناه باشه تو بلاهایی که سر شما آورده 

بعدشم جواب مشت، لگده 

کاری که با شما و لحظه های قشنگ زندگیت کرد ، حالا حالا ها باید از دماغش در آورده بشه

کاش همه ظالمها تقاص پس بدن همین دنیا و مظلوم ببینه این حالشونو 

2731
ناراحت نباش به اندازه کافی بخاطرش زجر کشیدی دیگه ناراحتیت چیه باید تقاص پس بده

شایدم هم از تعجب شوکه شدم

بیشتر ولی پسر نوجوان داره دلم به حال روح روان اون بچه بیگناه می سوزه

اخه این پدرشوهرم خیلی زمین اینجور چیزا داره من حس میکنم چشم زنه به هموناست

زنه ازش میگیره پدرشوهرتم پرت میکنه ور دل مادرشوهرت کاری که این زنه با شوهرش کرد 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
چ بد ک یکی از پشتوانه هاتو از دست دادی من فکرمیکنم اگ شوهرم خطا بره پدرشوهرم قبل من حسابشو میرسه حال ...

راستش از بعد اون جریانا همسر وابستگی از دست داد یعنی همون روزا پشت وانه اش از دست داد

خیلی روزا که دلش می گیره از تنهاییش میاد کنارم می شینه اشک می ریزه

چون واقعا ازشون بریده من بهش می گم زنگ بزن تبریک بگو عیده

از تایم دانشگاه هم تو خوابگاه بود زیاد وابسته نیست

2738
کلا اون خیلی آدم درستی نیست به من خیلی کرم ریخته بدتر ازهمه برام تو دورانی که عقد بودم به مادر ف ...

رابطه ات رو باهاشون قطع کن 😑

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

فکر  کنم  تا همسر اول  اجازه نده  نمیتونه  همسر دومش  رو رسمی  کنه

برای همین صیغه  میکنن...

یه  چیزی  بگم...دلم  برای  مادرشوهرت  سوخت...درد  داره  همسرت  با یکی  دیگه  باشه...

اگه  همسرت  از دستش بر میاد جلو ازدواج  رو بگیره....

اگه   نشد  و اتفاق  افتاد  

به  مادرشوهرت   محبت  کن...ما  زنها  داخل ایران خیلی  بی پناهیم متاسفانه

پاگشاشون میکردن😑

زبانم قاصر است 😑

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
واقعا چطور تونستی تحمل کنی با همچی خانواده ایی

واقعا عاشق شوهرم بودم بابام همون اخه گفت طلاق

بعدش من خیلی حالم بد شد

به بابام هم نگفتم نه طلاق نمی گیرم

ولی آنقدر حالم بد بود بابام بیخیال این تصمیمش شد

خداییش همسرم پسر خوبیه

همیشه شرمنده ی رفتار اونها بوده