2733
2734

مادر همسرم از روزای اول ازدواج خیلی خیلی منو اذیت کرد به اندازه ای که شبا آنقدر گریه می کردم چشمام ضعیف شدن

حتی یه شب حس کردم کور شدم

خیلی اتفاقا و تجربه های بدی دارم از روزای اول زندگیم که می تونست بهتر باشه برام

و با کارهای زشتش ابروی منو پیش همه ی فامیلامون برد 

مثلا زنگ بزنه رو پیغام گیر خونه فامیلامون فحش بده 

حتی شکایت هم براش تنظیم کردیم

یعنی تو اون چند سال از هیچ کار بدی دریغ نکرد

بعد از چند سال رفت آمد ما شروع شد

اما اصلا صمیمی نشدیم

من خیلی ازش کینه داشتم واقعا می گم همیشه میگفتم باید ببینم روزگار انتقام رفتار شو ازش می گیره

تا اینکه چند روز قبل مادرشوهرم تو درد دل از دست شوهرش و پسر بزرگش گفت پدرشوهرم چندین سال با یه خانم رابطه داره

و اینکه اون خانم با خانواده برادرشوهرم رفت آمد داره یعنی پدر با اون خانم مهمونی می رن خونه برادر همسرم...

پای تلفن آنقدر گریه کرد بود که شوهرم حالش بد شد آمد خونه خودشم با بغض اینارو به من گفت

تازه گفته می خاد باهاش ازدواج کنه رسمی تر بشه داستان

من خیلی ناراحتم

واقعا اعصابم بهم ریخته 

خیلی دلم براش سوخت 

نمی تونستم به کسی در این باره چیزی بگم

حتی چند بار تاپیک نوشتم پاک کردم

واقعا چرا مردا با نوه و عروس و داماد میرن دنبال این کارا

و از همه بد برادر شوهرم درک نمی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشیدا ولی اولای نوشته تون به اخراش نمیخوره !!! خب اذیتت کرد ، داره اذیت میشه دیگه  باید خوش ...

منم واقعا خاستم بگم نمی دونم چرا خوشحال نیستم

مخصوصا یه ماه قبل خیلی فک میکردم می گفتم خدایای کی انتقام منو ازش می گیری 

واقعا دلم نمی خاست اینجوری بشه

شاید بی شعوری باشه می خاستم دخترش گیر یکی مثل خودش بیوفته در همین حد کافی بود

این خیلی زیاده

2738

حالا چرا میرفتن خونه برادرشوهر بزرگت 😑

اونم چه با روی باز استقبال میکرد ازشون 😑

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

منم یکیو میشناسم که زن دوم گرفت اونم از نوع جوونش ۲ تا هم بچه زایید مرده خونرو به اسم زن دوم کرد حالا زن دومیه طلاق گرفته همرم از خونه پرت کرده بیرون بچه هاشم داد زن اولیه بزرگ کنه این از عاقبت سر پیریو معرکه گیری

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
حالا چرا میرفتن خونه برادرشوهر بزرگت 😑 اونم چه با روی باز استقبال میکرد ازشون 😑

کلا اون خیلی آدم درستی نیست

به من خیلی کرم ریخته بدتر ازهمه برام تو دورانی که عقد بودم به مادر فحش ناموسی اس ام اس کرد هیچ وقت یادم نمی ره بابام وقتی فهمید

حالش بهم خورد بردیمش بیمارستان

عوضیه

2706