2737
2739
عنوان

جالب ترین مزاحم تلفنی که شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 85 پست

من یکی زنگ میزد 

مامانم گوشیمو  ازم گرفت یجوری فحش دادش 

دیدم به چشمام پشماش کز خورد ریخت

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی زنگ زد به عموی مامانم تازه از مکه برگشته بود گفت الو حاجی، حاجی گفت بله بفرمایید گفت خودتی 😂😂 حاجی گفت آره 😂😂 تو گوشی گوزید 🤣🤣🤣🤣

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2742

یکی ازینا که شماره شانسی میگیرن پیام میدن پیام داده بود به داداشم من تو راه مدرسه دیدمت ازت خوشم اومده شمارتو گیر آوردم باهم دوست شیم بیام خواستگاریت داداشمم با صدای کلفتش زنگ زد طرف گفت خانوادم موافقن پاشو بیا مرتیکه😑

میدونم مال خودم نبود ولی کلا مزاحم تلفنیای خودمو میدم بابام یا نامزدم خودم خبر ندارم چی میشه

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

وااای یه بارم دوم دبیرستان بودم زنگ میزدم به هم کلاسیام میگفتم من دوست دختر دوست پسرشونم و پاشونو از زندگیمون بکشن کنار اسکلا همشون گریه میکردن،یکی از هم کلاسیام خیلی دختر ساده ای بود تو خط دوست پسر اینا نبود عاشق هومن بود داداش کامران😂زنگ زدم به اون گفتم من دوست دختر هومنم دیگه بهش فکر نکن بیچاره شوکه شده بود اون خیلی تباه بود بیچاره🙈🙈

2740

من انقدراسکل بودم پسرهمسایمون دوست داشتم ۱۵سالم بودشمارشونداشتم  میشستم شماره شانسی میگرفتم بادوستم میگفتم آقای فلانی ک شاید اون باشه درین حد دلم پاک بوداامیدداشتم🤣🤣🤣🤣🤣

من خاطره ام خيلى مثبت ١٨ هست مزاحم تلفنى بى ادب داشتيم كه حرف خيلى زشتى زد و من معنيشو نميدونستم

اومدم سر سفره بابام گفت كى بود چى ميگفت گفتم يه مرده بود نميدونم چى ميگفت اينو گفت:بعد جمله شو گفتم بابام خنده اش گرفته بود سرشو انداخته بود پايين

بعدا كه بزرگ شدم فهميدم كه چه گندى زدم

تو کلاس کنکور قبل اینکه استادمون میاد دوستام به ۱۱۵ ک۱۲۵ و۱۱۸ زنگ میزن مزاحم میشدن 

یبار دوستم اینقدر این شماره هارو مشت سرهم گرفت که قاطی کرد کجا زنگ زده وقتی اقاهه گوشی رو برداشت دوستم گفت ببخشید کجاست اونحا اقاهه هم نه گذاشت نه برداشت گفتم لای دوتا پام🤦‍♀️

خاله ام مرض داشت نصف شبی زنگ میزد  پیرمردهای فامیل  بیدارشون می‌کرد🤣🤣🤣 میگفت امشب به نیتم بخواب فردا صبح زنگ میزنم ببینم چه خوابی دیدی 🤣🤣🤣🤣

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706