2737
2734
عنوان

جالب ترین مزاحم تلفنی که شدین

1689 بازدید | 85 پست

دو تا خاله و زن دایی ام مزاحم پاسگاه میشدن خاله ها مجرد و زن دایی کم سن و سال بوده 18 ساله خلاصه اونوقت شماره نمی‌افتاد هر روز زنگ میزدن آدرس میدادن میگفتن یجایی دعوا شده بیایین پاسگاه چندین روز میرن به آدرس می فهمن سرکاری هست 😂😂😂 یبار خاله بزرگم قبل از اونیکه اونا بخوان زنگ بزننن زنگ میزنه میگه  سلام اونا سلام میگه آقا یه دو تا خانوم هر روز مزاحمتون میشن میگن آره آره،😂😂😂میگه الان زنگ میزنن اسم یکیشون زهرا و یکیشون طیبه زن برادرش هست  زنگ زدن بترسیدشون تا مزاحم  نشن این قطع میکنه اونا میام تا میگن الو طرف برمی‌داره میگه رئیس پاسگام آدرس و شماره تلفن خونه هاتون دارم تا 20 دقیقه دیگه کتف بسته می برمتون زندان  🤣🤣🤣🤣 اسم یکیتون زهرا و یکی طیبه که میشه زن برادرش  وای اینا به گه خوردن میفتن و گریه و زاری که تو را خدا اشتباه کردیم طیبه میگه شوهرم مهندس هست و ابرودار طلاقم میده ترا قرآن غلط کردم 😂😂😂میخواد بیشتر ادامه بده خاله برزگم از دستشون میگیره قطع میکنه 😂😂😂😂 و این بدبخت ها خون تو رگ هاشون منقبض میشه خاله بزرگم هی میگه آخ جون اسم منو نگفت بیچاره ها چه آبرویی از پدر بره و اینا از ترس میلرزیدن و تا یک هفته منتظر بودن رئیس پاسگاه بیاد ببر‌شون 😂😂😂 اولین بار که زن دایی ام واسه شوهرم تعریف کرد شوهرم مرد از خنده زن دایی ام لهجه ترکی داره خیلی زیبا تعریفش میکنه با هیجان 🤣🤣🤣

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

هر کی خاطره زیبای مزاحم تلفنی داره بیاد تعریف کنه این خاطره قرار بود تو اون تایپک بزارم که تعطیل شد 🤣🤣🤣🤣

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یکی مزاحم من شد بهم گفت غضنفر گفته گوسفنداتو چند می فروشی ما گاوتو می خوایم‌اوووف چه لهجه ای داشت من ...

🤣🤣🤣

2706