2737
2739

میخواستم بدونم چقدر تاثیر داره تو ثبت نام ؟ من ریاضی الف آوردم تجربی ب در صورتی که معدلم ۱۹.۸۶ شده و علومم ۲۰🥴الان یعنی تجربی ثبت نامم میکنن؟

اره بابا

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره اگه ج و د بود سخت میشد

چرا اینجوری شد میگن اول اونایی که تجربی الف آوردن ثبت نام میشن بعدش ماکه ب آوردیم تو ذخیره ها درسته ؟! یعنی الان برم مدرسه ای که میخوام ثبت نامم نمیکنن تا اونایی که الف آوردن ثبت نام بشن؟☹

2740

همیشه اول الف هارو ثبت نام میکنن بعد ب . اگر این هفته ثبت نام نشدی هفته آینده برو 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
چرا اینجوری شد میگن اول اونایی که تجربی الف آوردن ثبت نام میشن بعدش ماکه ب آوردیم تو ذخیره ها درسته ...

بستگی به ظرفیت داره مثلاً اگه یه نفر ک الف آورده بره یه رشته دیگ شمارو ثبت نام میکنن 

2706