2733
2734

میخواستم بدونم چقدر تاثیر داره تو ثبت نام ؟ من ریاضی الف آوردم تجربی ب در صورتی که معدلم ۱۹.۸۶ شده و علومم ۲۰🥴الان یعنی تجربی ثبت نامم میکنن؟

اره بابا

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره اگه ج و د بود سخت میشد

چرا اینجوری شد میگن اول اونایی که تجربی الف آوردن ثبت نام میشن بعدش ماکه ب آوردیم تو ذخیره ها درسته ؟! یعنی الان برم مدرسه ای که میخوام ثبت نامم نمیکنن تا اونایی که الف آوردن ثبت نام بشن؟☹

همیشه اول الف هارو ثبت نام میکنن بعد ب . اگر این هفته ثبت نام نشدی هفته آینده برو 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
چرا اینجوری شد میگن اول اونایی که تجربی الف آوردن ثبت نام میشن بعدش ماکه ب آوردیم تو ذخیره ها درسته ...

بستگی به ظرفیت داره مثلاً اگه یه نفر ک الف آورده بره یه رشته دیگ شمارو ثبت نام میکنن