2737
2739
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
خب شرط سن و سربازی رو یه امسال بیخیال بشن خیلی بهتره تا کنکورو ب تعویق بندازن و با عمر و اعصاب ما با ...

الهی...

کاملاااا اوضاتو درک می کنم

بهتم حق میدم

استرسش خیلی بالاست

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
ببیندخودتون حاضرید با گرمای جنوب و کولر خراب و وضعیت قرمز شهر با سه تا ماسک و دستکش برید سرجلسه؟&nbs ...

تعویق بیفته کرونا میره یا کولر میاد؟!منطقی ترین کار اینه ک یا کنسل بشه یا همون تاریخ برگزار بشه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواهرم سال دوازدهمی دانشگاهی نیست از اسفند تا خرداد ماه امتحان هاش شروع شد سه ماه شد مجازی خوندن ...

خواهرت بره آلوده شه بیاد همتون بگیرین خوبه!؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو اونجا از فکرت واسه حل سوال استفاده میکنی که با ماسک و گرما کلافه شی  تو اهواز بدون کولر چطو ...

می‌دونی دقتت تو عمل جراحی خیلی بالاتر از حل سوال ریاضی فیزیکه 

مشکل اینجاست که با تعویق افتادن اوضاع کرونا بهتر نمیشه اگر ک بهتر میشد که مشکلی نبود

ولی هرچی بیشتر عقب بیفته اوضاع کرونا بدتره

به هرحال سازمان سنجش ب حرف منو شما که نیست کار خودشو می‌کنه

2728
الهی... کاملاااا اوضاتو درک می کنم بهتم حق میدم استرسش خیلی بالاست

😣😣😣

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
تعویق بیفته کرونا میره یا کولر میاد؟!منطقی ترین کار اینه ک یا کنسل بشه یا همون تاریخ برگزار بشه

نسبتا هوا سرد تر میشه خب نیاز به کولر نمیشه 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
افرین مراقبت ..مراقبت!!! والا منم مراقب بودم اصن نمیدونم چطووووری گرفتم

دقیقا من خودمم کرونا گرفتم

و فقط یکبار رفتم بیرون اونم با ماسک

بدترین دوران زندگیم 

20 روز طول کشید تا سرپا شم 

مرگو جلو چشام میدیدم 

همش میگفتم خدا این دردو نصیب دشمن ادمم نکنه 

بعد اینا میگن هیچی نمیشه هیچی نمیشه ماسک بزن شیلد بزن دستکش بپوش فلان کن 

خداروشکر عقلشونم قد نمیده که با ماسک و فلان نمیشه 4 ساعت نشست سوال حل کرد 

کدوم دانشگاه رفتن سرکلاس؟!!!!!! من همسرم تدریس می کنه از اسفند تا تیر و حتییی امتحانم مجازی برگ ...

شهر ما ک چه نمره هایی گرفتن

ب نفع شون شد با تقلب

ما هیچ الهی همه تو   
من خواهرم سال دوازدهمی دانشگاهی نیست از اسفند تا خرداد ماه امتحان هاش شروع شد سه ماه شد مجازی خوندن ...

دانشگاه کلااااا مجازی بود امسال

بعدم با درس خوندن تو این مملکت کسی به جایی نمیرسه

هممون یه لیسانس زدیم نشستیم تو خونه

دلت به حال سلامتیش بسوزه عزیزم

بره جلسه و خدااای نکرده الوده بشه چی!

والا خاهر من جونش برم رفت و اومد

سر بیماری کرونام

الانم میگه هرگززززز نمیزارم بری کنکور بدی

بزار سال بعد

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2706