2737
2734
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
خوب کنکور رو تو استادیوم آزادی بگیرن .کاری نداره که صندلی بچینن اونجا. همه شهرا تو محیط آزاد بگی ...

دم غروب؟شب؟تاريكي؟

ورزشگاه؟؟؟؟؟؟؟

بارون اومد چي؟

ورزشگاه هم حتماااا ميزاره كلي ادم برن گند بزنن به زمينش

حرم چطوره؟؟؟؟پاركينگا؟پاركا؟تالارا؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خداروشكر خيليا تو اين مملكت كاره اي نشدنة

والا من کل این مدت رو قرنطینه بودم فقط بخاطر همین امتحان نهایی کوفتی مجبور بودم از خونه برم بیرون و ...

کلا برگزاری کنکور دراین شرایط ریسکه،تعویق هم مسخره بازیه چون مردم رعایت نمیکنن و کرونا حالاحالاها هست

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا برگزاری کنکور دراین شرایط ریسکه،تعویق هم مسخره بازیه چون مردم رعایت نمیکنن و کرونا حالاحالاها هس ...

اسمش تعویقه در اصل همون کنسلیه که زورشون میاد یهو بگن

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برگزاری کنکور توی این شرایط مسخره ترین چیز ممکنه، چون به فرض هم که برگزار شد و قبول شدید افتادید یه شهر قرمز، ایا این ریسکو میکنید که برید توی شرایط خابگاه بمونید؟ 

کنکور مثل یه دره که ازش رد میشی اما بعدش مهمه، الان به نظرم بهترین موقعیته کاری که سالها میخاستن انجام بدن رو انجام بدن و کنکور رو کلا بردارن، هرکس توی شهرای اطراف خودش بره که شب برگرده خونه خودش

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2728
کلا برگزاری کنکور دراین شرایط ریسکه،تعویق هم مسخره بازیه چون مردم رعایت نمیکنن و کرونا حالاحالاها هس ...

خب اگه کنسل کنن.چطوری بریم دانشگاه

من خودم فرهنگیان.میخوام صددرصد این دانشگاه انقد سختگیره که یه ازمون ورودی میزاره سختر از کنکور دیگه بدبخت تر میشیم

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
خب اگه کنسل کنن.چطوری بریم دانشگاه من خودم فرهنگیان.میخوام صددرصد این دانشگاه انقد سختگیره که یه از ...

ی امسال بدون ورودی باشه،اگرم کنسل نکردن دیگه تعویق هم بهش فکر نکنن ک رسما بیفایده س

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2738
ی امسال بدون ورودی باشه،اگرم کنسل نکردن دیگه تعویق هم بهش فکر نکنن ک رسما بیفایده س

ظلم میشه اینجوری.

همش پارتی بازی میشه.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ظلم میشه اینجوری. همش پارتی بازی میشه.

چرا؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟

چون به نظرم عدالت رعایت نخواهد شد.الان کنکور به این روش هم زیاد عادلانه نیست .لاما بالاخره دانش آموزی که خوب درس بخونه می تونه دانشگاه خوب قبول بشه .اما در صورا کنسلی کنکور چطور میخان برا دانشگاها ورودی قبول کنن.خصوصا دانشگاهای خوب؟

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.