2733
2734
عنوان

دلم میخواد یه عالمه فحش بفرستم واسه مادرشوهرم بعد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 59 پست
موضوع رو واقعااا بزرگ کردین !من وقتی نامزدم میگه دختری دیدم اینطوری میگم ب من ک نمیرسن تووو شانس اور ...

منم شوهرم که اینطوری میگه میخندم به روی خودم نمیارم چون اگه حساس باشم بدتر میکنه یا اینکه ممکنه چیزای دیگه ببینه و نیاد بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا پای خونواده ها رو وسط میکشونید 😐

اینجوری اجازه دخالت ب خونواده ها رو میدید ... 

لطفا عاقلانه رفتار کنید

رفتار شوهرتم بسیار زشت بود  ....

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2728
منم شوهرم که اینطوری میگه میخندم به روی خودم نمیارم چون اگه حساس باشم بدتر میکنه یا اینکه ممکنه چیزا ...

دقیقاااا همینطوره! وقتی بهش گیر میدی دیگ عیچی بهت نمیگه میگه اگه بگم باز ناراحت میشه برام دردسر میشه 

2738
عزیزم حرفت قشنگ بود ولی الان چکار کنم

به نامزدت پیام بده بگو از حرف اون روزت ناراحت شدم توضیح بده براش بعد بگو حرفی داری به خودم بگو نه به بابام 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

چن سالته؟؟؟

چن سالشه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

وقتی ازدختراتعریف کرد بگو اوووف کوتابمن برسن...بعدم توخلوتتون بگو اصلادوست ندارم مردم ب زنای دیگ توجه کنه

دیدی جواب نداد بگو یه پسردیدم هیکل هرکول سوارپورش وای ک چقد جذاب بود😂😂

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض

مقصر شوهرته چه ربطی به مادر شوهرت داره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706