2733
2739
عنوان

دلم میخواد یه عالمه فحش بفرستم واسه مادرشوهرم بعد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 59 پست
کاش منم مثل شما شیرین زیون و با سیاست بودم 😔

میتونی بشی

همکارای شوهرم بهش میگن خوب موندی و تکون نخوردی شوهرم میاد به من میگه واسم اسفند دود کن 

منم میگم اسفند لازم نیس ب همکارات بگو من یه خانم دارم فرششششششته نازنین از ذوق اونه ک پیر نمیشم 😜😜😊😊

باید یاد بگیرین‌ با هم حرف برنین. وقتی ناراحتی پیش میاد اولش یکم صبر کنین آروم شین. بعد حرف بزنین‌ حتما. همیشه هم وقتی اولین بار یه حرکت جدید میزنه (مثلا اومده راجع به یه دختری اینجوری میحرفه) ناراحت میشی. بعدش خودت جدی بکشش‌ یه گوشه جدی ولی نه با عصبانیت حرف بزن‌. دلیل و منطق بیار. توجیه کن که مثلا حرف زدن راجع به زندگی بقیه باعث کوچیک شدن خودمون میشه و این حرفا. بعدشم‌ آشتی کردی یه مدت یکم تو ناز باش

کلا هنوز اولین راهین‌. سعی کن عادتش بدی به مذاکره کردن نه قهر. و اولینا‌ خیلییی مهمن‌. سعی کن امروزی گربه رو دم حجله بکشی😉

مهربان باشیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بنظرم بین خودتون حلش میکردین...الان شما و همسرت براحتی ازین موضوع میگذرید ولی خانواده هاتون همیشه تو‌ذهنشون میمونه 

من به تمام ارزو هام میرسم... خدا اونارو بهم میده خیلی زود 

ببین گلم اولا نسبت ب تحسین نامزدتون از دخترای دیگه حساس نباش اون اگه ذاتش بد بود ک برات تعریف نمیکرد کار خودشو انجام میداد مث خیلی مردای دیگه ..وقتی میاد تعریف میکنه خیلی خونسرد دوتا شوخی هم کنارش شما بکن و بگذر..بعدم وقتی ناراحتین از هم لطفا ناراحتیتو ب شریکت بگو و ازش توضیح بخواه ن اینکه سکوت کنی.سکوت کینه هارو بیشتر میکنه چون از دل هم نمیدونین پس بهتره  دلخوریتو بگی و لطفا خانواده ها رو توی اختلافاتتون نیارین .خودتون حلش کنید اینکه از مادراتون کمک میخاهید رو خدای ناکرده بزارید واسه مشکلات جدی تر

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2728
الان اول راهی تا جایی که بشه نگذارید خانواده ها از دعوا و قهر و دلخوریتون با خبر بشن.  چون شم ...

آخه بعد از ۱۲روز؟؟؟؟؟؟

دلخوری از من بوده و باز من ز بزنم؟؟؟

اصلا نمیتونم

تقصیر خودته که حرف نزدی منم یبار عشقم یه حرفی بهم زد از حرفش ناراحت شدم ولی به رو خودم نیاوردم اتفاقا بعدش بام شوخی کرد قربون صدقه ام رفت ولی فرداش اومد پیام داد زیاد تحویلش نگفتم چون زیاد توجه نکرده بود به ناراحتیم ،بهم گفت قهری؟ گفتم نه و بیشتر از این ناراحت شدم که ناراحتیم رو فهمیده که پرسیده قهری ولی به روی خودش نیاورده...بیشتر بخاطر این ناراحت شدم باز اون تحویل نگرفتنشو ادامه دادم تا شد یه بحث خیلی بزرگ....که آخرش در اومدم گفتم جریان چیه بهم گفت من از کجا بدونم تو الان دقیقا دلیل ناراحت شدنت چی بوده!؟ خب وقتی نمیگی منم‌متوجه نمیشم دیگه 

میخوام بگم آقایون اینقد دقیق و جزئی بین نیستن حالا درسته نامزدت ببخشید خیلی خنگ بوده این حرفو زده هر پسری اینجوری نمیگه اما تا ناراحت میشی سریع بیانش کن بذار بفهمه 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
آخه بعد از ۱۲روز؟؟؟؟؟؟ دلخوری از من بوده و باز من ز بزنم؟؟؟ اصلا نمیتونم

زنگ نزن بنظرم از الان اگه بهش رو بدی بعد ک ازدواج کردی از پسش برنمیای

فقط بهش پیام بده و آروم حرف بزن بگو من به این دلیل ناراحت شدم ازت و تو انقد برات بی اهمیت بود که حتی متوجه ناراحتی من نشدی و حتی اگه تغییر رفتارمم دیدی ازم نپرسیدی دلیلشو گذاشتی رفتی و این بدتر منو عصبانی و ناراحت کرده بهم حق بده و خودتو بذار جای من اگه بیام جلوت اینجوری راجع ب پسری حرف بزنم و بعدشم خودمو بزنم به اون راهو بعد یجوری جبهه بگیرم ک اصن انگار نه انگار تقصیر من بوده

2738
آخه بعد از ۱۲روز؟؟؟؟؟؟ دلخوری از من بوده و باز من ز بزنم؟؟؟ اصلا نمیتونم

پیام بده و همه دلخوریاتو بگو

با هم در موردش صحبت کنید

از الان قوانین و حد و حدود و خط قرمزهاتونو مشخص کنید. 

زنگ نزن بنظرم از الان اگه بهش رو بدی بد ک ازدواج کردی از پسش برنمیای فقط بهش پیام بده و آروم حرف بز ...

آخه قبلاً چند بار که قهر بودیم دقیقا من پیام دادم 

و تجربه شده که اینجور مواقع حق به جانب تر میشه

دوباره یکی اون میگه یکی من

آخرش آشتی میکنیماااا ولی چ فایده که من پیشقدم شدم و اون خرش همین بار رو برده

آخه قبلاً چند بار که قهر بودیم دقیقا من پیام دادم  و تجربه شده که اینجور مواقع حق به جانب تر م ...

خب پس اگه میتونی تحمل کن تا خودش بیاد حرف بزنه

اگه نخواد بیاد ک ینی براش اونقدرا هم مهم نیستی پس 

2706