2733
2739
عنوان

دلم میخواد یه عالمه فحش بفرستم واسه مادرشوهرم بعد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 59 پست
موضوع رو واقعااا بزرگ کردین !من وقتی نامزدم میگه دختری دیدم اینطوری میگم ب من ک نمیرسن تووو شانس اور ...

شمام مث منی

شوهرم برام مانتو خرید امروز خدایی قشنگ ن

گفت خب چطورن سلیقم خوبه

منم گفتم عزیزم سلیقه تو روزی که منو خاستی بهم ثابت شد

شکی ندارم

اونمممممم ذوق پیچ شد

عزیزم حرفت قشنگ بود ولی الان چکار کنم

الان مطمعنن این موضوع حل میشه چون سر مسئله ب این کوچیکی ک نمیخاین راهتون رو از هم جدا کنین!بعدش سعی کن اینطوری بزخورد کنی و بهش اطمینان بدی اگه چیزی راجب دخترا بگه شما ناراحت نمیشی و منطقی برخورد میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مردا مثل ما نیستن 

ما زنا فکر میکنیم ناراحتیمون رو باید از چشمامون بخونن اونم باعلت 

ولی تا براشون توضیح ندی نمیدونن چرا ناراحتی؟

شمام بشین باهاش صحبت کن بگو علت ناراحتیت چیه ؟و اینکه رفتارای اشتباهش چی بوده

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

احساس  میکنم خیلی گندش کردی

و یهو شما بی محلی میکنی طرف علم غیب نداره که

منم اوایل ازدواج قهر میکردم شوهرم کلاااا ندید میگرف منو

گفتم چرا اینجوی میکنی گفت از زنی که قهرکنه بدم میاد

از چیزی ناراحتی خدا زبون داده عقلم داده بهم بگو باهام حرف بزن حلش کنیم

شما هم صحبت کن جای بی محلی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2728

اشتی کن بعد بگو فلانی امروز یه پسر دیدم موهاشو اینجور زدهب بودو خیلی خوشل بود و اینا بعد ناراحت شد بگو اینجور گفتم تا فرقی نداره برات من یه مدت شوهرم با شوهر خواهرم که میرفتن پیش هم هی نگاه زنا میکردن و میخندیدنو این چیزا تا شوهرم نگاه میکرد منم نگاه یه پسر میکردم و هی تند تند پلک میزدم یا عشوه میومدم ابجیم چی بهم میگفت کت اون مردت تو چته بیشعور و اینا الان شوهر مپ ادم شده ولی شوهر اون از این شوخیا بازم میکنه.اصلا کوتاه نیا اگ این روزا کوتاه اومدی باید تا اخرش کوتاه بیای

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست
2738

الان چرا به مادرشوهرت فحش بدی؟؟؟؟؟

اون چه گناهی داره واقعا!!!!!!!

مشکل بین شمارو فقط خودتون باید حل کنین نه دیگرون حتی خونوادتون

هییییچوقت قهرو اشتیاتونو ب کسی نگو 

خرچند من خودم میگم ب مامانم ولی وقتی اشتی کردیم میگم یا یجوری میگم ک انگار خیلی سطحی بوده دعوامون ک اونم بنظرم نباید گفته بشه

۱۲روز ب خاطر یه دلخوری دیگ خیلی زیاده واقعا

میتونستی ناراحتیتو به زبون بیاری میبینی ک ب زبون نیاری تهش میشه این ینی قهر۱۲روزتون

بنظرم بهش زنگ بزن و قرار بذار و بهش بگو ازفلان حرفت ناراحت شدم تا برات رفع کنه 

مردا مثه ما نیستن واقعا ما انتظارداریم ازچیزی ناراحت شدیم اونا علم عیب بایدداشته باشن و رفع کنن اون ناراحتیو درصورتی ک اونا تمایل دارن ما حرف بزنیم 

پس بشینین قشنگ باهم حرف بزنین و رفع کنین نه اینکه به مادرشوهرت فحش بدی :|

♡ خدایا شکرت ♡

عزیزم شاید مادرشوهرت ازش سوال میکنه و حالتو میپرسه اون ماجرارو بهش نمیگه شاید بنده خدا اصلا خبرنداره از هم دلخورین همینجور ک شما نزاشتی مامانت بهش زنگ بزنه و حالشو بپرسه خب اونم پیش خودش میگه مادرزنم فهمید من مریضم یه زنگ نزد خبرنداره ک مامان بنده خدات میخواسته زنگ بزنه شما نزاشتی 

در مورد دعواتون هم به نظرم مشکل حادی نبوده ک بخواین انقد کش بدین جای اینکه محلش ندی و خیلی راحت دلیل ناراحتیتو میگفتی بهش 

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

کاش قبل از عقدت پیش ی مشاور زبده می‌رفتید و مشاوره ازدواج می‌گرفتید ک ببینید چند درصد ب درد هم می‌خورید 

آخه همش قهر و آشتی ک. نشد زندگی 

همین مسائل کوچیک اگه الان حل نشن فردا بزرگاشو اصلا نمیشه حل و فصل کرد

در ثانی از کجا خبر داری شاید همسرت حق هيچگونه دخالتی رو توی دعوای شماها بنلدزش نداده ک بخاد زنگ بزنه همون جوری ک شما اجازه تماس ب مادرت ندادی تا حال شوهرت رو بپرسه 🙄

الان اول راهی

تا جایی که بشه نگذارید خانواده ها از دعوا و قهر و دلخوریتون با خبر بشن. 

چون شما تو خلوت خودتون با هم آشتی میکنید. ولی خانواده ها یادشون نمیره و کینه به دل میگیرن. 

الان هم به شوهرت پیام بده و تمام حرف هاتو بزن و با هم قرار بگذارید که همه چیو بین خودتون حل کنید.

یاد بگیر که دلخوری و توقعاتتو به شوهرت بگی. با آرامش  و دوستانه. چون ما زنا توقعاتی داریم که مردها هیچوقت متوجه نمیشن و اگر براشون قیافه بگیریم به هیچ وجه  نمیفهمن موضوع چیه. فقط بعدا انگ بداخلاقی بهمون میزنن. 

2706