2737
2734
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم همین طوری رعایت کردیم به اینجا رسید.اولا هرکی ناقله همون روز سرفه نمیکنه.در ثانی ممکنه ویروس رو ...

این موندن ویروس روی سطوح هم که هردفعه یه چیزی می گن فعلا تا حالا که گفتن خیلی رو لباس نمی مونه ولی خوب میشه تا اومدن یه لباس توخونه ای تمیز داد بهشون بپوشن یا چادر رنگی به خانما

ماسک زده بودین؟اون چی؟

خودم زده بودم اونم ماسک داشت، بچه م ۹ ماهشه ماسک نداشت به محضی دیدمش چادرمو انداختم رو صورت بچه م😞

انگاری از خونه نشینی خسته شده بود اومده بود هوا خوری، گناهم دارن ولی خب کاش رعایت کنن ماهم اینطوری استرس نگیریم

2731
مادرشوهر و پدرشوهر هم فرق دارن با دایی.اونا هم مادر و پدر شوهر هستن .دایی و خاله و عمو و عمه درجه دو ...

قبول دارم اما خوب همه ی خاله ها و دایی ها و عموها و عمه ها مثل هم نیستن همینطور پدرشوهر مادرشوهرا بعضیاشون خیلی ماهن البته بعضیاشون 

خب دوهفته نگذشته چجوری تستش منفی شد اعتماد کردین

نه میگم چهارم گلوش درد کرد دو روز بعدش رفت تست داد گفتن سرما خوردی کرونا نیست جواب تستت منفیه.شوهرمم خونه دیگه ماسک نزد و فهمیدیم جواب تستش اشتباه بوده و کرونا داشته و من گرفتم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
خودم زده بودم اونم ماسک داشت، بچه م ۹ ماهشه ماسک نداشت به محضی دیدمش چادرمو انداختم رو صورت بچه م😞 ...

نترس ماسک داشته هیچی نمیشه انشالله

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
اگه برا شام نیان که استرسی نداره بارداری یا زایمان کردی؟

زایمان کردم نمیدونم چرا هروقت مهمون میخواد بیاد خونمدن من پراز استرسم فشارم میفته

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2738
ایش انقد بدم میاد یکی خودشو مهمون میکنه , الانم مادرشوهر و پدرشوهرم دارن میان با ما بریم فرشو بدیم ع ...

اتفاقا" من با اونا راحتم اگه قیافه مادرشوهرمو نبینم خیلی عالی میشه 

من خیییلی وقتا دوست دارم بشینم تو اتاقم و همینجوری فکر کنم و زیادم اهل مهمونی رفتن نیستم😥یعنی بیشتر ...

منم احساس میکنم افسردگی گرفتم از صددرصد مهمونام از اومدن بیست درصدشون راضی نیستم و بخدا دست خودمم نیست یه مدتیه اینجوری شدم😭😭😭😭

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
منم احساس میکنم افسردگی گرفتم از صددرصد مهمونام از اومدن بیست درصدشون راضی نیستم و بخدا دست خودمم نی ...

من کلا از تنهاییم لذت میبرم،الان این نشونه افسردگیه؟

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
وااا نه بابا شاید گوشه گیری 

نه بخدا گوشه گیر نیستم دوس دارم همیشه باگوشی حرف بزنم و اینا خیلی هم اهل بگو بخندم اما احتمالا برا بارداریه الان اینجوریم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
عجب مادری.بجای اینکه فکر دخترش باشه فکر داداش جونشه

نه آخه میدونی من برادرشوهرام و خاله ی شوهرم که همینجانزدیک بودن یه دوماه پیش اومدن پیش بچه بعد رفتن حالا سر اون مامان اینجوری گفت که نباید میگفت از خوزستانم میان

من کلا از تنهاییم لذت میبرم،الان این نشونه افسردگیه؟

نه بابا... من زود هم عصبی میشم و بعضی وقتا از بعضی آدما خیلی بدم میاد یا بعضی رفتارها خیلی زود عصبیم میکنن.. احتمالش هست بخاطر بارداری باشه؟

2706