2733
2734
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 78 پست
 اعتماد به نفست پایین نیس . آشپزیت چطوره؟

خوبه اما مهمون که میاد هل میشم همیشه شوهرمم بهم میگه مگه چیشده بیخیال باش اما نمیشه انگار

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
نه بابا... من زود هم عصبی میشم و بعضی وقتا از بعضی آدما خیلی بدم میاد یا بعضی رفتارها خیلی زود عصبیم ...

اره من شنیدم تو بارداری آدم حساس میشه و کلا رفتاراش فرق میکنه ولی متاسفانه من خودم مجردم😂🤦🏻‍♀️

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه اما مهمون که میاد هل میشم همیشه شوهرمم بهم میگه مگه چیشده بیخیال باش اما نمیشه انگار

همه یکم هل میشن طبیعیه مهمونو انقد دست بالانگیر اونم آدمیه مثل بقیه کاراتو از قبل انجام بده که وقتی مهمون میاد هیچ کاری نداشته باشی جز پذیرایی 

خدایا خیلی شکرت   
زایمان کردم نمیدونم چرا هروقت مهمون میخواد بیاد خونمدن من پراز استرسم فشارم میفته

کاش حالا که اینطور استرس میگیری  از همون اول که تازه زایمان کرده بودی قشنگ از طریق خانواده به فامیل اعلام میکردی به خاطر کرونا نیان دیدنت نهایت بدشون میومد بهتر بود که شما استرس بگیری خدای نکرده رو بچه هم تاثیر بد بذاره

2731