2752
2734
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 78 پست

چندوقت پیش یه برنامه داشت تلویزیون یه خانم متشخصی خاطره تعریف می کرد از قدیم می گفت که با شوهر و بچه هاش طبقه پایین خونه پدرومادرش زندگی میکرده و شاغل بوده و به شدت از مهمون بیزار تعریف می کرد یه شب داشتم کتلت می پختم

پدرم اومد دم در برامون نون تازه خریده بود شوهرم تعارفشون کرد برا شام بیان من خیلی عصبانی شدم چون فکر ناهار فردا بودم و کتلت زیاد پخته بودم

پدرومادرم اومدن پایین و من همچنان تو اشپزخونه به شوهرم غر میزدم میگه اون شب مادرم گفت شام سنگین نمی خوره و کتلت نخورد پدرم هم چندتا لقمه بیشتر نخورد 

الان که سالها گذشته و اونها مردن فکر می کنم حتما اونا اون شب صدای منو شنیدن واقعا چندتا کتلت یا بی ناهار موندن بچه هام ارزشش رو داشت که دل اونا رو بشکنم

بچه هابدمهمون نباشید خداراشکر کنید عزیزانتون میان بهتون سر میزنن

علامت هم نداشته باشن بعد از بهبودی باید تست بدن که منفی باشن.بعصیا حالشون خوبه اما تا سه هفته هم تست ...

الان که از مریضام تست نمیگیرن چه برسه واسه بهبودی بخوان تست بگیرن من خودم الان ۲۲روزه ماسک رو صورتمه بندش گوشامو بریده

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نمی خواد شما پروتکلهای بهداشتی رو گوشزد کنید حالا دیگه هرکی از بیرون میاد دستاشو خوب میشوره عطسه و سرفه هم بکنه جلو دهنشو میگیره 

مهمون اومد نرید تو حلق مهمون بشینید یکم فاصله دار بشینید من که کلا مبلامو یکی شرق یکی غرب چیدم

یه صدعفونی هم تا اومدن بهشون بده دستاشونو ضدعفونی کنن ویروس کرونا سگ نیست که پاچه آدمو بگیره رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد

2731
الان که از مریضام تست نمیگیرن چه برسه واسه بهبودی بخوان تست بگیرن من خودم الان ۲۲روزه ماسک رو صورتمه ...

اره اما یادمه یکی از ادمای سرشناس رو میگفتن ۵هفته بعد از ابتلا همچنان مثبت بوده.حالش خوب بود ها.فک کنم این تست فقط خون هست و بعد مریضی از همه میگیرن

باید حداقل دوهفته از بهبود آخرین علامت گذشته باشه‌.هیچی معلوم نیست

خیر سرم برا اولین بار بچه م رو بردم دم در خونه تا درو باز کردم همسایه مون که کرونا داشت از کنارمون رد شد من اصلا نمیدونم ۲ هفته شده که آقا اومده بودن بیرون یا نه😞

حالا نمی خواد شما پروتکلهای بهداشتی رو گوشزد کنید حالا دیگه هرکی از بیرون میاد دستاشو خوب میشوره عطس ...

خانم همین طوری رعایت کردیم به اینجا رسید.اولا هرکی ناقله همون روز سرفه نمیکنه.در ثانی ممکنه ویروس رو لباسهاشون باشه

اره اما یادمه یکی از ادمای سرشناس رو میگفتن ۵هفته بعد از ابتلا همچنان مثبت بوده.حالش خوب بود ها.فک ک ...

شوهر من بخاطر تست تا شهرستان رفت اونم با پارتی ازش گرفتن جوابش اومد گفتن منفی کرونا نداری شوهرمم علایمش رفع شده بود تو خونه ماسکشو درآورد و من بعد هفت روز مبتلا شدم چون جواب تست اشتباه شده بود خدا براشون نسازه .خدا کنه بچه هام نگیرن

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
عزیزم پدرومادر فرق دارن با دایی

فرق که دارن اما اگه کلیت ماجرا رو در نظر بگیری با گذشت زمان خیلی از چیزایی که زمانی اعصاب مارو به هم ریخته و زندگیمونو مختل کرده و ذهنمونو درگیر کرده به نظرمون بی اهمیت میاد و متوجه میشیم برای چه چیز پیش پاافتاده ای الکی درگیر بودیم اصلا ارزشش رو نداشته

مثلا همین اومدن مادرشوهر و پدرشوهر اون خانم برا خرید

خیر سرم برا اولین بار بچه م رو بردم دم در خونه تا درو باز کردم همسایه مون که کرونا داشت از کنارمون ر ...

ماسک زده بودین؟اون چی؟

یا خدا.چنروز بعد شما مبتلا شده

شوهرم چهارم تیر علایم داشت منم ۱۲تیر شروع شد

فرق که دارن اما اگه کلیت ماجرا رو در نظر بگیری با گذشت زمان خیلی از چیزایی که زمانی اعصاب مارو به هم ...

مادرشوهر و پدرشوهر هم فرق دارن با دایی.اونا هم مادر و پدر شوهر هستن .دایی و خاله و عمو و عمه درجه دو محسوب میشن که موقع سختیها ادم رو یادشون هم نمیاد