2733
2734
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 78 پست
نه آخه تو این چندسال واسه پاگشا که منو دعوت نکردن اصلا" خونشونم نرفتیم تازه مطمئنم واسه شام نمیان بع ...

عزیزم بچت چنوقتشه؟نمیترسی از کرونا؟از کدوم شهر میان؟ من رو لباس بیرون خیلی حساسم که ویروسی نباشه یا خودشونو به در و دیوار نزده باشن.بخاطر همین از موقع کرونا مهمون تو خونم نیومده جز مامان و بابام که اونا هم هرسری یه دست لباس تمیز میپوشن.ترخدا یکم بترسین.خودمم بچه دارم دور از جونشون میگن تو موج دوم امار مرگ و میر کودکان بالارفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی من آدم بدی هستم که بعضی وقتا اصلا دوس ندارم برام مهمون بیاد؟؟؟ جدا از موضوع کرونا و اینا...

من خیییلی وقتا دوست دارم بشینم تو اتاقم و همینجوری فکر کنم و زیادم اهل مهمونی رفتن نیستم😥یعنی بیشتر دوست دارم بشینم یه گوشه فک کنم و از تنهاییم لذت ببرم🤦🏻‍♀️

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
2731
اومدن هم خمونو بخورین دیگ

خب ما دو نفر ادمیم غذا کم گذاشتم , تازه نمیخوام بیان الان بیان رو فرش هم نظر میدن نمیتونم انتخاب کنم , شوهرم رفته بوده سربزنه بهشون از دهنش دررفته اونام گفتن ماهم میاییم یعنی چی اخه خودشم اعصابم خرابه 

خب چیکار کنم مقصر مامانمه که بهشون گفت اشکال نداره اونا برا دکتر اومدن اینجا حالا میخوان بیان یه سری ...

یا خدا مطب هم رفتن؟استارتر ترخدا بخاطر بچت کنسل کن.یا خودت نیم ساعت برو خونه مامانت بچتو بعل کن بشین و بیا

چهارتا از فامیل هامون به خاطر کرونا فوت شدن بابابزرگمم بیمارستان بستریه و حالش اصلا خوب نیست 😢

خدارحمتشون کنه واقعا خیلی افتضاحه اوضاع

من واندراحوالات شما راهمون برای همیشه ازهم جدا 🤪
2740
خب چیکار کنم مقصر مامانمه که بهشون گفت اشکال نداره اونا برا دکتر اومدن اینجا حالا میخوان بیان یه سری ...

کاش به مادرتون تذکر بدین که من بچه کوچیک دارم🤦🏻‍♀️که دفعه دیگه مهمون برا خونه شما دعوت نکنن

من اوسکولم از اسفنده قرنطینم تا شماها هستین کرونا چرا بره؟ مگه ماها دل نداریم بخدا دارم افسرده میشم

سلام  بنده هم یک عدد همراه فرزندم از اسفند قرنطینه هستیم حتی خونه پدر مادرمون هم نرفتیم فقط شوهرم میره بیرون اونم چون شاغله 

خوشحالم یکی مثل خودمو دیدم 

خیلی زور داره همه زندگیشونو میکنن کرونا فقط زندگی ماها رو تغییر داده انگار

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
باید حداقل دوهفته از بهبود آخرین علامت گذشته باشه‌.هیچی معلوم نیست

علامت هم نداشته باشن بعد از بهبودی باید تست بدن که منفی باشن.بعصیا حالشون خوبه اما تا سه هفته هم تستشون مثبت بوده

سلام  بنده هم یک عدد همراه فرزندم از اسفند قرنطینه هستیم حتی خونه پدر مادرمون هم نرفتیم فقط شوه ...

والا اکثرا بیرونشونو میرن و شاد هم هستن واتفاقا اونا نمیگیرن و ما میگیریم و قربانی اون ها میشیم 

شاید باورتون نشه ولی من دارم افسردگی میگیرم خیلی شرایط بده اگر دولت بفکر ما نیست ما مردم هم بفکر خودمون نیستیم

ایشالله هر چی خیره میش بیاد🌸

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸
سلام  بنده هم یک عدد همراه فرزندم از اسفند قرنطینه هستیم حتی خونه پدر مادرمون هم نرفتیم فقط شوه ...

منم هیجا نرفتم،خانوادمم هیچا نرفتن و فقط بابام میره سرکار ولی بازم احساس میکنم بابام همش کرونا داره😥وسواس کرونایی گرفتم🤦🏻‍♀️دوس داشتم برم زبان و گواهینامه بگیرم ولی جرعت بیرون رفتن ندارم😥

2706