2733
2739
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 78 پست

فردا با حوصله خونه رو تمیز کن.بعدش برو حمام.بعد یه چای بخور....زرشک پلو با مرغ درست کن تونستی با مخلفات

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نطر من دعوت کن داییته راه دور نمیره 

نه آخه تو این چندسال واسه پاگشا که منو دعوت نکردن اصلا" خونشونم نرفتیم تازه مطمئنم واسه شام نمیان بعدازشام ولی من یه تاروف میکنم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2731

من اوسکولم از اسفنده قرنطینم تا شماها هستین کرونا چرا بره؟

مگه ماها دل نداریم بخدا دارم افسرده میشم

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸
وا نخوندی.میگه شام نه

عهههه😕

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2740

ایش انقد بدم میاد یکی خودشو مهمون میکنه , الانم مادرشوهر و پدرشوهرم دارن میان با ما بریم فرشو بدیم عوض کنیم حالا برگشتنی صد در صد میان شام منم شاممو از صبح پختم اه چیکار کنم حالا 

یه در صد احتما بده اونایی که از راه دور اومدن خدایی نکرده کرونا داشته باشن،نمیترسی بچت رو خدایی نکرد ...

خب چیکار کنم مقصر مامانمه که بهشون گفت اشکال نداره اونا برا دکتر اومدن اینجا حالا میخوان بیان یه سری به منم بزنن حتما" خودشون میدونن دیگه چه کنم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
استاتر بااجازه ت یه سوال بپرسم، اینایی که کرونا گرفتن بعد ۲ هفته برن بیرون کسی رو مبتلا نمیکنن؟😰

باید حداقل دوهفته از بهبود آخرین علامت گذشته باشه‌.هیچی معلوم نیست

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
نه آخه تو این چندسال واسه پاگشا که منو دعوت نکردن اصلا" خونشونم نرفتیم تازه مطمئنم واسه شام نمیان بع ...

شاید زن داییت دوس نداره دعوت کنه ولی من بشخصه انقد داییمو دوس دارم که اگه بودم دعوتش میکردم حیف که راه دورن و نمیان 

ایش انقد بدم میاد یکی خودشو مهمون میکنه , الانم مادرشوهر و پدرشوهرم دارن میان با ما بریم فرشو بدیم ع ...

اومدن هم خمونو بخورین دیگ

دوست جونیااا میشه برای آرامش دلم وماشین خریدنم صلوات بفرستین 💜