2733
2734
عنوان

وای میخواد مهمون برام بیاد😯

568 بازدید | 78 پست

سلام خانوما، مامانمینا زنگ زدن گفتن فرداشب داییت و زنداییت میخوان بیان پیشت واسه بچه، از راه دور اومدن، منم گفتم باشه ولی هیچ حوصله ندارم اونم تو این اوضاع تازه نزدیک پریودمه حال ندارم بیحوصلم، تازه مامانمینا انتظار دارن من برا شام دعوتشون کنم ولی من نمیکنم فقط یه تاروف میزنم، وای خدا خستم نصفه ظرفارو شستم نصفشونو نه حوصله ندارم تازه برا فرداشب استرس گرفتم که همه چیز خوب باشه، بیاین باهم حرف بزنیم تا آروم شم، مرسی 😊😀❤ممنون

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون تاروف رو هم‌نزن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بخاطر بچت نزار بیان ممکنه ناقل باشن

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2740

یعنی من آدم بدی هستم که بعضی وقتا اصلا دوس ندارم برام مهمون بیاد؟؟؟ جدا از موضوع کرونا و اینا...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2706