2737
2734
عنوان

کسایی ک خانم دکتر رویا لطفی یگانه رو میشناسن و پیشش عمل کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 25507 بازدید | 52 پست
سلام عزیزم منم پیش رضوانی رفتم همین رو بهم گفت   ک کجی بینیت درست نمیشه ،عکسمو برای دکتر یگانه ...

سلام عزیزم شما رفتین مطب؟مشاوره شدین نمونه کارهارو دیدین من ۱ دی پیش خانم دکتر لطفی نوبت دارم بنظرتون کارش خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=158060470]اسی بعد عمل چطور بود؟درد داشتین؟من همه کابوسم بعد عمله.همش فک میکنم به هوش میام بعد از درد و اینکه ب ...[/QUOTE نه عزیزم ی ساعت اول دهنت خشکه خیلی فقط اون ازارت میده وگرنه نفسو بعد ی ساعت عادت میشه

[QUOTE=158060470]اسی بعد عمل چطور بود؟درد داشتین؟من همه کابوسم بعد عمله.همش فک میکنم به هوش میام بعد ...

خداروشکر.خیلی ممنون عزیزم من همش استرس دارم برای بعد عمل.امیدوارم منم عمل راحتی داشته باشم

2740
نمونه کاراشون تو مطب دیدین ؟؟ چ حرفایی زد مگه ک منصرف شدین

بنظرم پیش رضوانی هم برین ،من نمونه کارهای رضوانی رو بیشتر دیدم  مال این رو خیلی ندیدم،یکی دو تا دیدم 

،مال رضوانی همه راضی بودن 

بنظرم پیش رضوانی هم برین ،من نمونه کارهای رضوانی رو بیشتر دیدم  مال این رو خیلی ندیدم،یکی دو تا ...

اخه میگن ناراضی زیاد داره رضوانی 

چن تا پیج رضوانی دیدم خیلی خوب بود اما یکی از پیحاش خیلی بد بود بخاطر همین منصرف شدم

2706