2752
2734

مثلا ازش پول میگیره میگه شهرداری انقدر میخواد درصورتی ک نصف بیشترشو خودش برمیداره و بعضی وقتام همینجوری کار بعضیا رو نمیتونه تا تهش دنبال کنه بخاطر اینکه بیشتر پول رو برداشته و ب مهندس ک کارراه میندازه کم پولی داده حالا یکسال دوسال ازروش میگذره همین فایلمون ب اون بنده خداها وعده دروغین میده حالا صبر کنید درستش میکنم بنظرتون این کارش تاوان داره یا نه از بدبختی یا احتمالات وعده میده تاوان داره یانه .خودش ک میگه بالاخره روزی انجام میشه .هی ایستگاهشونو میکیره چون اولش پول قلمبه رو خورده

حتما تاوان می‌دهد  عذابی سخت و دردناک  ببخشید ولی  اونروز دیر نیست...... موفق باش ...

والا خودش میگه بالاخره انجام میدم دیگه ولی من دارم میبینم پول زیادرو خودش برمیداره سزچندین نفراین بلارو اورده اونا همش درانتظارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بار کج به مقصد نمی رسد  !!!

تاالان ک میخوره کیف میکنه بهترین ماشین زن وبچشم نمیخاد چون پولدار شده فقط آدماشو فامیلاشو جمع میکنه میره عیش و نوش زن وبچشم هرروز تو گریه و استرس ب زنشم پول نمیده بده هم توسرش میزنه .زنش میشه دختر عموم ک بیچاره مریضی اعصاب گرفته

تجربه ثابت کرده اینطور آدما روز به روز ترقی میکنن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...