2733
2734
عنوان

کسایی ک خانم دکتر رویا لطفی یگانه رو میشناسن و پیشش عمل کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 25504 بازدید | 52 پست
سلام عزیزم کاملا راضیم با این ک ورم دارم همه عاشق فرم بینیمن اولش ک گچمو دراورد سوراخام نا متقارن بو ...

سلام خانومی. وقت بخیر. شما کی پیش خانم دکتر لطفی عمل کردید؟بینیتون گوشتی بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان از بینیت راضی هستی من شیرازم بنظرت ارزششو داره بیام تهران کاراشو تو پیج دیدم خوشم اومد

منم اطراف شیرازم عزیزم از اینجا رفتم تهران و خیلیم راضبم کلا ب من گغتن بهترینی ک قراره واسه شما اتفاق بیوفترو انجام میدیم و واقعا دادن و بنظر من کارایی ک تو مطبشون دیدم خیلیییی قشنگ تر از تو پیجشونه 

منم اطراف شیرازم عزیزم از اینجا رفتم تهران و خیلیم راضبم کلا ب من گغتن بهترینی ک قراره واسه شما اتفا ...

میدونی چیه عزیزم من بینیم کجی داره ومیگن باعمل درست نمیشه وبرمیگرده این مسئله خیلی ناراحتم کرده یعنی واقعا راهی نداره چون یکی از دکترام ک رفتم بهم گفت این کامل درست نمیشه

2740
میدونی چیه عزیزم من بینیم کجی داره ومیگن باعمل درست نمیشه وبرمیگرده این مسئله خیلی ناراحتم کرده یعنی ...

عزیزدلم عکستو برای منشی خانم دکتر بفرس ببین چی بت میگه اون میفرسته برا خانم دکتر ببین قبولت مبکنه یا نه از نیمرخ تمام رخ صورتتم باید کاملا مشخص باشه و از بالا ک کجی بینیمتم مشخص باشه بفرس ببین چی میگع

میدونی چیه عزیزم من بینیم کجی داره ومیگن باعمل درست نمیشه وبرمیگرده این مسئله خیلی ناراحتم کرده یعنی ...

سلام عزیزم منم پیش رضوانی رفتم همین رو بهم گفت   ک کجی بینیت درست نمیشه ،عکسمو برای دکتر یگانه فرستادم گفت  کامل بر طرف نمیشه ولی جوری نمیشه ک مشخص باشه ، گفتن خیلی تغییر میکنه  وبهتر میشه  حالا باز هفته دیگه میخوام برای مشاوره برم مطبشون مطمئن تر شم 

2706