2752
2734
عنوان

با این همسر زندگی میکردین یا جدا میشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 6057 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم سرکار میرم خسته میشم دو تا بچه دارم چ شبا ک نخوابیده بودم اون تو خواب ناز صبح میرفتم سرکار

سرکار میری خسته تر میشی 

هم کار و خونه

خسته نمیشی؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
ازنوانمندیم لذت میبرد ولی الان سرخورده شده کار جدیدشم از برادرم داره تو کارش کلی پیشرفت کرد درسشم د ...

شوهر منم همین بود اول از توانمندیم لذت میبرد ولیزلعدا توانایی‌هام خار چشمش شده بود

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سرکار میری خسته تر میشی  هم کار و خونه خسته نمیشی؟

پرانرژیم ولی کار بیرون جسممو خسته میکنم ولی روحیه م خوبه.

چهره م کمتر از سنم نشون میده

البته بعد بچه دوم گمکی هم دارم ولی وقت شادی و تفریح ندارم از سرکار میام باید به درس پسربزرگم برسم یا با کوچیکه بازی کنم

اگه سرکار نمیرفتم فکر کنم حتما جدا میشدم

خب پس اگه سختت نبود نباید بگی من سختی کشیدم و اون راحت بود

من در جواب اون اقا گففتم ک گفت مردا خسته ن میرن سرکار

خب منم سرکار میرفتم ۷ صبح تا ۴ 

شما خودت شاغلی؟

صبح زود بلند شدن برای یه مادر کار ساده ای نیس ولی من سختم نبود در عوض انتظار محبت داشتم

پرانرژیم ولی کار بیرون جسممو خسته میکنم ولی روحیه م خوبه. چهره م کمتر از سنم نشون میده البته بعد ب ...

خب باید از همسرتم کمک بگیری 

مثلا درس بزرگه بسپاری به همسرت یا کوچیکه رو بسپاری به همسرت 

شما آدمی هستی که خودت با خواست خودت خودتو توی کار و بچه داری و ... غرق کردی و واسه همین خسته شدی و به فکر جدایی افتادی

پرانرژیم ولی کار بیرون جسممو خسته میکنم ولی روحیه م خوبه. چهره م کمتر از سنم نشون میده البته بعد ب ...

چقدر فعالی

باید شبارو خوب بخوابی که به کارهای دیگه ات برسی

تمام کارهای خونه رو خودت انجام میدی؟؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم

به نظر من جدا نشو شما دو تا بچه دارید به فکر اونا باشید. در ضمن مشکلات خیلی جدی ندارید.خب مادرشوهرا که کلا دوست ندارن چیزی به اسم عروس باشه حتی وقتی میدونن که عروسشون کلی زحمت کشیده.  پس نزار حرفای اونا رو زندگیت تاثیر بزاره. 

جدا از هم نخوابید . خودت پیش قدم بشو غرور و بزار کنار ، خود این کار پنجاه درصد مشکلاتتون رو حل میکنه

من در جواب اون اقا گففتم ک گفت مردا خسته ن میرن سرکار خب منم سرکار میرفتم ۷ صبح تا ۴  شما خود ...

من سر کار میرم ولی شغلم آزاده و صبح زود بیدار نمیشم 

همسرم خیلی کمک می‌کنه تو کارها 

درس بچم هم اکثرا مادرم رسیدگی میکنه

چقدر فعالی باید شبارو خوب بخوابی که به کارهای دیگه ات برسی تمام کارهای خونه رو خودت انجام میدی؟؟

ن گفتم ک بعد بچه دوم پرستار گرفتم اشپزی میکنه

اخر هفته خودم نظافت میکنم

روزای عادی فقط رسیدگی ب بچه هاس

من سر کار میرم ولی شغلم آزاده و صبح زود بیدار نمیشم  همسرم خیلی کمک می‌کنه تو کارها  درس ...

خب دیگه میبینی با وجود کمکی زن هم خسته میشه

این اقا میگه چون مردا سرکار میرن خسته ن نمیتونن محبت کنن

2706